Zwycięstwo EKOBALL-u SANOK rocznika 2010 w Dukli + najlepszy występ 2011

  Relacja trenera Bernarda Sołtysika, trener obydwu zespołów:
  Bardzo udany weekend zanotowały zespoły Ekoball z roczników 2010 i 2011 na turniejach halowych w Dukli. Chłopcy z 2010 byli bezkonkurencyjni i jako jedyny zespół bez porażki zajęli I miejsce, natomiast rocznik 2011 zanotował swój najlepszy występ ze wszystkich dotychczas rozegranych meczów i turniejów.

  Chłopcy z 2010 przyzwyczaili już nas do dobrych występów. Podobnie było i teraz, choć zdarzył się jeden bardzo słaby mecz, wynikający z ich kalkulacji i spekulacji, co do zajętych miejsc i oglądania się na wyniki innych zespołów. Po krótkiej, ale ostrej rozmowie i reprymendzie w szatni, wszystko wróciło na właściwe tory i z przyjemnością obserwowało się ich grę. Co bardzo cieszy – cała dziesiątka wykonywała to, co do nich należy, a w zespole nie było słabych ogniw. Dwa remisy i pięć zwycięstw to bardzo dobry wynik, który nie przyszedł tak łatwo, bo przeciwnicy byli bardzo mocni i w każdym meczu trzeba było grać na przysłowiowego „maxa”, aby to osiągnąć. Oprócz zwycięstwa otrzymujemy jeszcze dwie nagrody indywidualne – dla Kuby Soleckiego za króla strzelców i Tymka Bila za najlepszego bramkarza. Pozostałych nagród w postaci 1000 zł i bidonów losowanych przez organizatora niestety nie wygraliśmy (hehe…).

  Wyniki:
  Ekoball Sanok 1-1 Kolejarz (Szeliga)
  Ekoball Sanok 4-0 Beniaminek Krosno (Solecki 3, Łuszcz)
  Ekoball Sanok 0-0 MOSIR I Dukla
  Ekoball Sanok 4-0 AP Wiki Sanok (Łuszcz, Solecki 2, Kasperek)
  Ekoball Sanok 4-2 MOSIR Dukla II (Solecki 3, Szeliga)
  Ekoball Sanok 4-0 Lech Poznań Akademia Kołaczyce (Solecki, Łuszcz, Kasperek, Czopor)

  Zagrali: Tymek Bil, Staś Szeliga, fabek Łuszcz, Tobi Kowalik, Kuba Solecki, Max Stroka, Alan Głód, Mati Kasperek, Bartek Kielar i Bartek Czopor.

  Na drugi dzień do swoich rozgrywek przystąpili chłopcy z rocznika 2011/12 i zanotowali swój najlepszy dotychczas występ. Oczywiście, jeżeli ktoś popatrzy tylko na wyniki i miejsce w turnieju, to na jego twarzy pojawi się szyderczy uśmiech. Dla mnie jednak jako trenera najważniejsze to to, że chłopcy z każdym dniem i turniejem robią ogromny postęp! W tych rozgrywkach przydarzyły się nam tylko dwa słabsze mecze –pierwszy i ostatni, za to w pozostałych gramy jak równy z równym, zdobywamy bramki, obejmujemy prowadzenia i wreszcie wygrywamy mecz. Co ważniejsze, gramy, budujemy akcje i stwarzamy sytuacje bramkowe, a zdecydowana większość straconych goli to proste błędy w wyprowadzaniu
  i brak koncentracji w najważniejszych momentach. Najlepszym naszym zawodnikiem wybrany został Igor Górnik, a cały zespól wylosował nagrodę w postaci super bidonów, czym wywołał zazdrosne spojrzenia u pozostałych zespołów.

  Wyniki:
  Ekoball Sanok 0-5 AP Sanok
  Ekoball Sanok 0-3 Beniaminek Krosno
  Ekoball Sanok 2-3 UKS Tempo Nienaszów (Romaniak, Kondyjowski)
  Ekoball Sanok 3-6 MOSIR Dukla I (Romaniak2, Kondyjowski)
  Ekoball Sanok 0-1 Krościenko Wyżne
  Ekoball Sanok 2-0 MOSIR Dukla II (Wojdyła, Górnik)
  Ekoball Sanok 1-7 Orzełki Brzozów ( Romaniak)

  Zagrali: Julek Friedrich, Norbi Niżnik, Igor Górnik, Michał Romaniak, Jasiek Kondyjowski, Jasiek Wojdyła, Szymek Skoczyński, Miki Mrugala, Marcel Buczek, Michał Turzyniecki.

  UDOSTĘPNIJ