Zwycięskie sparingi juniorów starszych i młodszych Ekoballu

Juniorzy młodsi – EKOBALL SANOK 2:1 START RYMANÓW (1:1)

Juniorzy starsi – EKOBALL SANOK 4:1 LKS TARNAWA seniorzy (0:1)

W sobotę juniorzy młodsi, a w niedzielę juniorzy starsi rozegrali na stadionie Ekoball w Bykowcach ostatnie mecze kontrolne przed startem rozgrywek ligowych (obydwa zespoły zainaugurują 1 ligę juniorów wyjazdem do Stalowej Woli – mecze ze Stalą).

Krótka relacja trenerów S.Jajko oraz G.Pastuszaka:

Juniorzy młodsi
EKOBALL SANOK 2:1 START RYMANÓW (1:1)
Bramki: Borowski, Słuszkiewicz

Skład: Jagniszczak, Uluszczak – Piotrowski, Hnat, Błażowski, Rudy, Kłodowski, Mermer, Pielech, Borowski, Słuszkiewicz, Janusz, Florczak, Słapiński, Solon, Wójcik

Sebastiana Jajko: Cenny sparing z dobrze grającą w piłkę drużyną z Rymanowa, która okazała się wymagającym przeciwnikiem. Chłopcy pierwszy raz w okresie przygotowawczym rozegrali pełny mecz na naturalnej murawie, co było widać w ich poczynaniach. Na początku w ich grze było sporo niedokładności, ale z upływem czasu wyglądała ona coraz lepiej.
__________________________________________

Juniorzy starsi:
EKOBALL SANOK juniorzy starsi 4:1 LKS TARNAWA seniorzy (0:1)
Bramki: Nitka x2, Kowalski, Słysz

Skład: Przyboś (46’ Woźny) – Kowalski, Nitka, Gazdowicz, Burczyk, Paszkowski, Milczanowski, Słysz, Władyka, Posadzki, Deptuch
Zmiany (lotne): Jatczyszyn, Szul, Ginda, Płaziak

Grzegorz Pastuszak: Ostatni sparing przed ligą za nami. Widać, że gra całego zespołu wygląda coraz lepiej, musimy jedynie popracować jedynie skutecznością. Siły są, czekamy już na start ligi.

UDOSTĘPNIJ