Zwycięski trójmecz Ekoballu z Ruchem Chorzów!

Rocznik 2007: EKOBALL SANOK 4:1 RUCH CHORZÓW
Rocznik 2008: EKOBALL SANOK 8:1 RUCH CHORZÓW
Rocznik 2009/10: EKOBALL SANOK 6:2 RUCH CHORZÓW

Poniedziałkowy poranek zaliczamy w pięknym stylu wygrywając wszystkie sparingi z klubem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.

Relacja trenera Matei (r. 2007)
EKOBALL SANOK 4-1 RUCH CHORZÓW
Pierwsza połowa to dosłownie koncertowa gra zespołu, który zdominował starszych o rok Ślązaków. Gra odbywała się głównie na połowie Ruchu i zakończyła się 3:0. W drugiej połowie, mimo dość brutalnej grze przeciwnika, dokładamy czwarta bramkę i spokojnie kontrolujemy mecz.
Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem Ekoball (2007) 4- Ruch Chorzów (2006) 1. Po bramkach Nowaka, Andrzejewskiego i „Guci”, niestety po meczu do wspólnej fotografii nie doszło =}

Relacja trenera Sołtysika (r. 2009/2010)
EKOBALL SANOK 6:2 RUCH CHORZÓW
Bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu, w którym każdy z zawodników zasłużył na pochwałę. Wreszcie zagraliśmy bardzo dobrze w obronie i skutecznie wyprowadzaliśmy atak od tyłu. Do tego dołożyliśmy znakomita skuteczność w związku z tym wynik końcowy to 6:2 po bramkach: Radwański 3x, Stroka 2x, Dydek 1.

Relacja trenera Florka (r.2008)
EKOBALL SANOK 8:1 RUCH CHORZÓW
Mecz pod nasze dyktando. Wszystkie formacje wywiązały się z ze swoich zadań na boisku.
Grupa tworzy solidny zespół i robi widoczne postępy. Cieszy fakt, że zespół prezentuje ciekawy, wysoki i równy poziom.