Zwycięstwo oraz porażka w nietypowych, bo „wtorkowych” bojach ligowych [14.05.2019]

3-0 to najniższy wymiar kary dla Stali Stalowa Wola. Gratulacje. Brawo! W zał. filmiku bramka na 2-0 autorstwa Łukasza Gadomskiego.

EKOBALL SANOK 3:0 STAL STALOWA WOLA (0:0)
Bramki: Adrian Milczanowski 46′, Łukasz Gadomski 63′, Mikołaj Kowalski 75′

Skład: Michura – Kowalski, Nitka, Władyka, Gazdowicz (46′ Gadomski), Słysz, Gomułka (65′ Jatczyszyn), Paszkowski (55′ Płaziak), Posadzki, Milczanowski, Deptuch (75′ Szul)

Relacja trenera Grzegorza Pastuszaka:
Po dobrym meczu wreszcie przyszedł też wynik. Cała drużyna zagrała bardzo dobrze. Widać było, że chłopaki maja już dość niezasłużonych porażek i chcą bardzo wygrać, a to się udało w bardzo zdecydowany sposób. Mimo padającego deszczu mecz był rozegrany na super boisku – podziękowania dla panów Piotra Kota i Bogusia Rajtara. Wszystko funkcjonowało bardzo dobrze i oby tak w niedzielę w meczu derbowym z Karpatami.

Cały mecz – transmisja Podkarpacielive:


Trampkarze starsi
MKS DAP DĘBICA 5:0 EKOBALL SANOK (3:0)

Skład: Sołtysik – Śliwiak, Futyma, Karczyński, Gawlewicz Mikołaj, Makarski, Żuchowski, Strzęciwilk, Szomko, Słapiński, Błażowski
Zmiany: Pietrzkiewicz, Tutak, Biel, Struzik, Zagórda

Relacja trenera Damiana Popowicza:
Po przegranej 5-0 wydaje się, że ciężko napisać cokolwiek dobrego, jednak nie było tak źle jak wskazuje wynik. Próbowaliśmy rozgrywać piłkę od własnej bramki, stworzyliśmy w tym meczu kilka fajnych akcji, które powinny przynieść bramki, oddaliśmy też wiele strzałów z dystansu – i to by było na tyle dobrego w tym meczu z naszej strony. Bramki traciliśmy w dziecinny sposób, z czego trzy pierwsze między 15 a 30 minutą meczu. Taka gra w defensywie nie przystoi drużynie występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie usprawiedliwia tego nawet nieobecność trzech podstawowych zawodników.

UDOSTĘPNIJ