Zimowy sparing: Remis 1:1 z Partyzantem Targowiska

Piłkarze GEO-EKO EKOBALL STAL SANOK zremisowali na własnym obiekcie z Ludowo-Uczniowskim Klubem Sportowym Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska. Spotkanie było kolejnym w serii sparingów zimowych, jakie nasz klub rozgrywa w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV Ligi Podkarpackiej w sezonie 2021/2022.

Trener Kot kolejny raz testował wielu zawodników oraz różne formacje w trakcie spotkania.
W drugiej połowie trener wymienił całą jedenastkę na juniorów, którzy dzielnie stawili czoła starszym i bardziej doświadczonym przeciwnikom z Targowisk.

Spotkanie skończyło się wynikiem remisowym. Jedyną bramkę dla „Stalowców” zdobył w 38 minucie meczu Łukasz Tabisz. Pomimo zapału i walki, młodsi gracze nie utrzymali zdecydowanej przewagi seniorów z pierwszej połowy, a Partyzant odpowiedział w 88 minucie spotkania golem z rzutu karnego, którego pewnie wykonał jeden z testowanych graczy w ich zespole.

Cieszyć może zarówno coraz lepsze przygotowanie motoryczne seniorów jak i ambitna postawa młodszych graczy, którzy dają nadzieję na przyszłe sukcesy. Pełna relacja zdjęciowa z meczu jak zwykle na naszym Facebooku.