Wyniki weekendu. Dziś kolejny mecz młodzieży!

Seniorzy
START PRUCHNIK 1-3 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (1-1)
Bramki: Sebastian Sobolak 22, Kamil Jakubowski (65 – rzut karny, 75- rzut wolny)
Skład: Krzanowski – Ząbkiewicz (88 Gąsior), Adamiak, Lorenc, Kaczmarski – Sz. Słysz, Tabisz, Baran (cz.k.), K. Słysz (60 Kalemba), Jakubowski – Sobolak (45 Jaklik)
Mecz, który z pewnością zakończyłby się o wiele wyższym zwycięstwem, gdyby nie czerwona kartka, zupełnie niepotrzebna i bezsensowna dla Damiana Barana w sytuacji, gdy odgwizdano faul na nim samym, i w takim momencie meczu, gdy prowadziliśmy 1-0, przy dużej naszej przewadze. Po doprowadzeniu przez gospodarzy do wyrównania, widmo kolejnych strat punktowych nabierały realności. Na szczęście lewa noga „Pumby” w tym dniu ułożona była perfekcyjnie i uratowała komplet punktów drużynie. Najpierw pewnie wykorzystał rzut karny, a chwilę później chytrze uderzył z rzutu wolnego. W przerwie meczu trener Kot zmuszony był dokonać roszad w ustawieniu, i ku niezadowoleniu (słusznemu zresztą) Sebastiana Sobolaka, który zdobył bramkę, zastąpił go Krystianem Jaklikiem, by wzmocnić i uzupełnić pusty po Damianie Baranie środek pola. Druga odsłona, mimo gry w osłabieniu należała zdecydowanie dla nas, czego efektem były opisane wyżej trafienia Jakubowskiego. Na pochwałę w tym meczu zasługuje cały zespół, który na bardzo ciężkim boisku zostawił mnóstwo zdrowia.
W piątek o godz. 19:00 na sanockich Wierchach podejmujemy Lechię Sędziszów Małopolski. Mecz ten jak wszyscy wiemy odbędzie się bez udziału publiczności, jednak wychodząc naprzeciw Kibicom i sympatykom naszego Klubu już dziś informujemy, że można będzie obejrzeć mecz w telewizji internetowej, dzięki portalowi esanok.pl. (RELACJA DARMOWA).
___________________________________
Juniorzy starsi:
DAP DĘBICA 1-1 EKOBALL STAL SANOK
Bramka: Strzęciwilk (35)
Skład: Uluszczak – Błażowski, Piotrowski, Strzęciwilk, Solon, Florian, Kłodowski (46 Skiba), Łuczycki, Hott, Pelc (46 Wojdyła), Tarapacki (70 Targowski)
Trener Sebastian Jajko: Przetrzebiona chorobami drużyna juniorów starszych, a właściwie połączone drużyny juniorów wspomagane trampkarzem dzielnie walczyła na grząskim boisku w Dębicy wywożąc z trudnego terenu cenny punkt. Sam mecz był wyrównany, ciężkie warunki uniemożliwiały widowiskową grę, a największe zagrożenie obie drużyny stwarzały po stałych fragmentach gry. Tak też padła bramka dla nas – Kuba Strzęciwilk wykorzystał błąd bramkarza i głową trafił do bramki po rzucie rożnym. Gospodarze odpowiedzieli tuż przed przerwą. Ostatnie kilka minut to napór DAP-u, ale dzięki dużemu poświęceniu i dobrze dysponowanemu Uluszczakowi w bramce utrzymujemy korzystny wynik. Jeszcze raz podziękowania w stronę młodszych kolegów (Strzęciwilk, Skiba, Pelc, Targowski, Tarapacki, Wojdyła, Hott) i trenera Pastuszaka, którzy uratowali nas przed walkowerem. Bardzo cieszy fakt, że w sytuacjach kryzysowych wszyscy dają z siebie tyle, ile mogą, aby Ekoball osiągał jak najlepsze wyniki.
______________________________________
Juniorzy młodsi:
DAP DĘBICA 3-0 EKOBALL STAL SANOK (3-0)
Skład: Filipowicz – Struzik (46 Żuchowski), Zych, Gawlewicz Mikołaj, Gawlewicz Mateusz, Szomko (46 Wojdyła), Słapiński, Milczanowski, Makarski, Błażowski, Zagórda (46 Targowski)
Przegrana 0-3 po wyrównanym meczu podopiecznych trenera Grzegorza Pastuszaka. Gospodarze strzelili wszystko, co mogli strzelić, w dodatku wszystko w pierwszej połowie, a my nie, ani w pierwszej, ani w drugiej odsłonie, mimo wielu sytuacji. To była jedyna, aczkolwiek najistotniejsza różnica w tym pojedynku.
______________________________________
Trampkarze starsi:
EKOBALL STAL SANOK 3-0 SOKÓŁ NISKO vo.
Drużyna gości nie przyjechała na mecz.
______________________________________
Trampkarze młodsi:
ORZEŁ PRZEWORSK 2-1 EOKBALL STAL SANOK
Bramka: Miłosz Sołtysik
Skład: 2007 Pelczarski, Pielech, Materna, Sołtysik, Czerwiwiec, Rolnik, Andrzejewski, Żak, Ostrowski, 2008 Bańczak, Rajtar, Tymoczko, Mielecki, Mleczko, Jakiełła Proćko, Radwański, Zioło.
Trener Tomasz Mateja: Pięć minut brakło nam do zdobycie trzech punktów w Przeworsku. Zamiast tych trzech punktów przywozimy z wyjazdu „całe zero”, gdyż po stracie bramki na 2-1 sędzia nawet nie pozwolił na wznowienie od środka.
Na sam mecz pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie – zabrakło Kondzia Króla, Matiego Matei, Karola Januszczaka, Masełka oraz Szymona Kloca. Jak ważni są to zawodnicy dla drużyny chyba każdy wie. Mimo tych braków pozostali chłopcy pokazali, że także potrafią grać i czuć się odpowiedzialni za drużynę. Z pomocą przyszli jak zwykle niezawodni zawodnicy z rocznika 2008, dla których było to kolejne bardzo dobre przetarcie na zbliżający się sezon trampkarza młodszego i grę na duże bramki „po 11”. Sam mecz był bardzo wyrównany, w pierwszej połowie z małą przewagą naszej drużyny, co w samej końcówce przynosi nagrodę w postaci bramki Miłosza Sołtysika. Druga połowa to lekka przewaga gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji. W końcówce spotkania przy wyniku 1-0 Karol Materna wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak nie udało się umieścić piłki w siatce. W ostatnich pięciu minutach tracimy dwie bramki i niestety niespodziewanie przegrywamy całe spotkanie.
Podziękowania dla całej drużyny za walkę bo tej dziś nie brakowało
Dziś o godzinie 16:00 na stadionie Ekoball w Bykowcach trampkarze młodsi w zaległym spotkaniu podejmą zespół DAP Dębica.
_________________________________________
Młodzicy starsi – pauza
_________________________________________
Młodzicy młodsi – pauza
_________________________________________
Młodzicy kl.okr.
SANOVIA LESKO 0-17 EKOBALL STAL SANOK (0-8)
Bramki: Michał Sudyka-9, Jakub Solecki-3, Alan Głód-2, Bartosz Kielar-1, Bartosz Czopor-1, Tymoteusz Bil-1
Skład: Antonina Nazarko, Kamil Wiśniewski, Bartosz Czopor, Alan Głód, Bartosz Kielar, Jakub Solecki, Łukasz Lemko, Tymoteusz Bil, Michał Sudyka, trener Jakub Jaklik
Wynik odzwierciedla wydarzenia boiskowe.
_______________________________________
W zał. fotki z Przeworska oraz Pruchnika z ostatniej soboty.
UDOSTĘPNIJ