Wstępny harmonogram piłkarskiej ligowej „jesieni” – młodzież Ekoball plus seniorzy – sezon 2018/2019

Mnóstwo meczów!!! Godziny oraz dni rozegrania spotkań (sobota lub niedziela) nie są jeszcze ustalone i zatwierdzone przez Kluby.

JUNIOR STARSZY (grupa B) – rocznik 2000/2001

19.08.2018 – SOKÓŁ NISKO : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
25.08.2018 – EKOBALL SANOK : KS PRZYBYSZÓWKA, godz. 11:00
28.08.2018 – SMS RESOVIA II RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
1.09.2018 – EKOBALL SANOK : JKS JAROSŁAW, godz. 11:00
8.09.2018 – POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
11.09.2018 – EKOBALL SANOK : IGLOOPOL DĘBICA, godz. 13:00
15.09.2018 – DAP DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 13:30
22.09.2018 – EKOBALL SANOK : SOKÓŁ NISKO, godz. 10:30
29.09.2018 – KS PRZYBYSZÓWKA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
6.10.2018 – EKOBALL SANOK : SMS RESOVIA II RZESZÓW, godz. 10:30
13.10.2018 – JKS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
20.10.2018 – EKOBALL SANOK : POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW, godz. 11:00
28.10.2018 – IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
3.11.2018 – EKOBALL SANOK : DAP DĘBICA, godz. 11:00


JUNIOR MŁODSZY (grupa B) – rocznik 2002/2003

18.08.2018 – POLONIA PRZEMYŚL : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
25.08.2018 – EKOBALL SANOK : JKS JAROSŁAW, godz. 13:30
28.08.2018 – IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
1.09.2018 – APPN MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 16:30
8.09.2018 – EKOBALL SANOK : BŁĘKITNI ROPCZYCE, godz. 10:30
11.09.2018 – STRUG TYCZYN : EKOBALL SANOK, godz. 17:30
15.09.2018 – EKOBALL SANOK : SIARKA TARNOBRZEG, godz. 10:30
22.09.2018 – EKOBALL SANOK : POLONIA PRZEMYŚL, godz. 13:00
30.09.2018 – JKS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
6.10.2018 – EKOBALL SANOK : IGLOOPOL DĘBICA, godz. 13:00
13.10.2018 – EKOBALL SANOK : APPN MIELEC, godz. 11:00
20.10.2018 – BŁĘKITNI ROPCZYCE : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
27.10.2018 – EKOBALL SANOK : STRUG TYCZYN, godz. 11:00
3.11.2018 – SIARKA TARNOBRZEG : EKOBALL SANOK, godz. 11:00


TRAMPKARZ STARSZY (grupa A) – rocznik 2004

25.08.2018 – BENIAMINEK KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
28.08.2018 – EKOBALL SANOK : SMS JAROSŁAW, godz. 11:00
1.09.2018 – STAL STALOWA WOLA : EKOBALL SANOK, godz. 15:00
8.09.2018 – EKOBALL SANOK : SIARKA TARNOBRZEG, godz. 13:00
11.09.2018 – STAL RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 16:00
15.09.2018 – EKOBALL SANOK : KARPATY KROSNO, godz. 13:00
22.09.2018 – STAL MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
25.09.2018 – EKOBALL SANOK : BENIAMINEK KROSNO, godz. 13:00
29.09.2018 – SMS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
6.10.2018 – EKOBALL SANOK : STAL STALOWA WOLA, godz. 15:30
13.10.2018 – SIARKA TARNOBRZEG : EKOBALL SANOK, godz. 13:30
21.10.2018 – EKOBALL SANOK : STAL RZESZÓW, godz. 11:00
27.10.2018 – KARPATY KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 12:00
3.11.2018 – EKOBALL SANOK : STAL MIELEC, godz. 13:30


TRAMPKARZ MŁODSZY (grupa C) – rocznik 2005

25.08.2018 – SMS STAL MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 13:30
9.09.2018 – JKS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
15.09.2018 – APPN II MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 13:30
22.09.2018 – EKOBALL SANOK : UNIA NOWA SARZYNA, godz. 15:00
29.09.2018 – EKOBALL SANOK : SMS STAL MIELEC, godz. 11:00
13.10.2018 – EKOBALL SANOK : JKS JAROSŁAW, godz. 13:30
21.10.2018 – EKOBALL SANOK : APPN II MIELEC, godz. 13:30
27.10.2018 – UNIA NOWA SARZYNA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00


MŁODZIK STARSZY (grupa B) – rocznik 2006

25.08.2018 – ZIOMKI RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
28.08.2018 – EKOBALL SANOK : SMS RESOVIA RZESZÓW, godz. 13:30
1.09.2018 – SPARTA LEŻAJSK : EKOBALL SANOK, godz. 12:00
8.09.2018 – EKOBALL SANOK : KARPATY KROSNO, godz. 15:00
11.09.2018 – SMS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 16:00
15.09.2018 – EKOBALL SANOK : IGLOOPOL DĘBICA, godz. 15:30
22.09.2018 – SIARKA TARNOBRZEG : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
25.09.2018 – EKOBALL SANOK : ZIOMKI RZESZÓW, godz. 15:30
29.09.2018 – SMS RESOVIA RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
7.10.2018 – EKOBALL SANOK : SPARTA LEŻAJSK, godz. 11:00
13.10.2018 – KARPATY KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
20.10.2018 – EKOBALL SANOK : SMS JAROSŁAW, godz. 14:00
27.10.2018 – IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
4.11.2018 – EKOBALL SANOK : SIARKA TARNOBRZEG, godz. 11:00


MŁODZIK MŁODSZY (grupa B) – rocznik 2007

26.08.2018 – SZÓSTKA JASŁO : EKOBALL SANOK, godz. 10:00
28.08.2018 – EKOBALL SANOK : SANOVIA LESKO, godz. 15:30
1.09.2018 – KARPATY KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
9.09.2018 – AP JASŁO : EKOBALL SANOK, godz. 10:00
11.09.2018 – EKOBALL SANOK : AP SANOK, godz. 16:00
15.09.2018 – KOLEJARZ ZAGÓRZ : EKOBALL SANOK, godz. 10:00
22.09.2018 – EKOBALL SANOK : BENIAMINEK KROSNO, godz. 17:00
25.09.2018 – EKOBALL SANOK : SZÓSTKA JASŁO, godz. 17:00
30.09.2018 – SANOVIA LESKO : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
7.10.2018 – EKOBALL SANOK : KARPATY KROSNO, godz. 13:00
14.10.2018 – EKOBALL SANOK : AP JASŁO, godz. 11:00
20.10.2018 – AP SANOK : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
27.10.2018 – EKOBALL SANOK : KOLEJARZ ZAGÓRZ, godz. 13:00
3.11.2018 – BENIAMINEK KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
___________________________

SENIORZY:

11.08.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : BŁĘKITNI ROPCZYCE, godz. 11:00
15.08.2018 (środa) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : WISŁOK WIŚNIOWA, godz. 17:00
20.08.2018 (poniedziałek) – POLONIA PRZEMYŚL : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 18:00
25.08.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : WISŁOKA DĘBICA, godz. 17:00
29.08.2018 (środa) – KARPATY KROSNO : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 17:00
1.09.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA, godz. 17:00
8.09.2018 (sobota) – PIAST TUCZEMPY : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 17:00
15.09.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : PRZEŁOM BESKO, godz. 17:00
22.09.2018 (sobota) – ORZEŁ PRZEWORSK : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 15:30
29.09.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : KS WIĄZOWNICA, godz. 16:00
06.10.2018 (sobota) – RZEMIEŚLNIK PILZNO : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 15:00
13.10.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : IZOLATOR BOGUCHWAŁA, godz. 15:00
20.10.2018 (sobota) – KORONA RZESZÓW : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 15:00
27.10.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : STAL GORZYCE, godz. 15:00
3.11.2018 (sobota) – JKS JAROSŁAW : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 13:00
10.11.2018 (sobota) – Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK : SOKÓŁ NISKO, godz. 13:00
17.11.2018 (sobota) – IGLOOPOL DĘBICA : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK, godz. 11:00

Terminy spotkań o Puchar Polski nie są jeszcze znane.


Grupa przedrozgrywkowa (r. 2008)


Grupy trenera Bernarda Sołtysika (roczniki 2009 i młodsi):

UDOSTĘPNIJ