WISŁOKA DĘBICA 1:1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [30.03.2019]

WISŁOKA DĘBICA 1:1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (1:0)
Bramka:
Sobolak 79′

Skład: 1. Krzanowski – 37. Słysz, 5. Adamiak, 22. Kokoć, 13. Wójcik (79′ 9. Kuzio), 20. Jaklik, 17. Femin (60′ 6. Niemczyk), 2. Ząbkiewicz, 18. Baran, 16. Lorenc, 8. Pielech (60′ 11. Sobolak)

żółte kartki: Słysz, Kokoć

Relacja live prowadzona w trakcie meczu:
30 minut gry za nami. Jak na razie wynik bezbramkowy. Gramy bardzo dobry, ładny dla oka mecz. Oby wynik był równie pozytywny jak gra. To my prowadzimy grę, co przełożyło się na dwie bramkowe sytuacje. Jednej nie wykorzystał Damian Baran, a w drugiej niewiele zabrakło Dominikowi Pielechowi, by doszedł do dośrodkowania i trafił do pustej bramki…

Piotr Krzanowski w 35 minucie broni stuprocentową sytuację. Brawo. Widać jednak, że kontuzjowany bark bardzo boli, mimo porannej blokady… Kontuzji nasz golkiper doznał podczas niefortunnej interwencji przed tygodniem w meczu z Polonią.

41 min. Dośrodkowanie z prawej strony przez gracza Wisłoki, mocne kontrowe uderzenie, piłka w siatce. Niestety, przegrywamy 1-0.

Koniec pierwszej części meczu. Do szatni schodzimy z wynikiem jak w ubiegłym tygodniu, lecz gra napawa optymizmem. W drugiej odsłonie nie jesteśmy bez szans na odwrócenie losów spotkania.

Zaczynamy drugie 45 minut. Bez zmian personalnych.

60 min. Podwójna zmiana. Damian Niemczyk oraz Sebastian Sobolak na boisku. Zastępują Pielecha i Femina.

62 min. Dośrodkowanie Szymona Słysza, rykoszet po nodze obrońcy…. Piłka leci w samo okienko bramki… Ajjj, szkoda. Cudownie broni bramkarz gospodarzy.

Oglądamy naprawdę świetne widowisko piłkarskie.

65 min. Kontra Wisłoki. Dośrodkowanie trafia w zewnętrzną część słupka.

75 min. Sobolak marnuje stuprocentową okazję. Trafia wprost w bramkarza

Żółta kartka dla Słysza za faul.

79 min. Gooooooolllll!!! 1-1 Sebastian Sobolak lobuje bramkarza i obrońcę z 16 metra, niemal do pustej bramki po podaniu (strzale?) Piotra Lorenca. Brawo, brawo, brawo!!! Ta bramka się nam należała. Akcję bramkową rozpoczął długim wykopem Krzanu, mały błąd z kolei popełnił bramkarz gospodarzy, który źle wybił futbolówkę poza polem karnym… Lorenc z Sobolem skorzystali z prezentu!

80 min. Zmiana. Mateusz Kuzio zmienia Patryka Wójcika

86 min. Ząbkiewicz świetnie zagrywa do Kuzio. Sam na sam Mateusza… Ajajaj… Znów wprost w bramkarza… To powinien być gol!

Arbiter podnosi 5 palców do góry. Wiemy, co to oznacza… 5 minut stresu, 5 minut nadziei…

Uffff… Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma…

Koniec meczu.

Wracamy z małym niedosytem, bo mogliśmy rozstrzygnąć na naszą korzyść ten mecz w końcówce.

Remis na boisku lidera, strzelona bramka, dobry mecz… To dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Teraz Karpaty dom, następnie Kolbuszowa wyjazd… Zaczynamy punktować… Wjeżdżamy ślimakiem na ekspresówkę… Tam już są komplety punktów…

Dziękujemy za dzisiejszą postawę, walkę i wiarę w zwycięstwo. Głowy będą luźniejsze, nogi już takie się stają… Hejtem się nie przejmować! Ciężka praca zacznie powoli przynosić plon… Jeszcze 13 meczów i 39 punktów do zdobycia… PS… I wagon ciągle doczepiony!!!

UDOSTĘPNIJ