WIKI SANOK 1:3 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [22.09]

„ODFAJKOWANE” IV runda nasza!
PLANOWE, GŁADKIE I ŁATWE ZWYCIĘSTWO NAD LOKALNYM RYWALEM w trzeciej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Wynik, mimo gry w osłabieniu przez kilkadziesiąt minut (po czerwonej kartce dla Szymka Słysza) mógł byc co najmniej dwukrotnie wyższy. Warto nadmienić choćby niewykorzystany rzut karny, trzy słupki, i kilka razy sam na sam.
Dziękujemy rywalom za grę.
22/09/2021.
WIKI SANOK 1:3 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (1:1)
Bramki: Damian Niemczyk – 2, Łukasz Tabisz.
10 min. Żółta kartka – Szymon Słysz
28 min. Słupek z 2 metrów Krystiana Kalemby (film w zal. 2 posty niżej)
30 min. Najpierw słupek, później bramka. Łukasz Tabisz trafia z bliskiej odległości pod poprzeczkę. 0-1 (film w zal. 2 posty niżej).
34 min. Trzeci słupek. Bramkarz powinien otrzymać czerwony kartonik po faulu na 17 metrze (film w zał.post niżej)
43 min. Drugą żółtą kartkę otrzymuje Szymon Słysz (obydwie kary za faule w środku pola).
45 min. Wiki doprowadza do wyrównania.
50 min. Piękna „bomba” Damiana Niemczyka z 15 metrów pod poprzeczkę. 1-2.
63 min. Damian Niemczyk wykańcza piękną dwójkową akcję Piotra Lorenca i Kamila Adamiaka. 1-3.
80 min. Rzut karny. Damian Niemczyk mógł ustrzelić hattricka, jednak „huknął” nad poprzeczką. Klątwa jedenastek trwa. To trzeci z rzędu niewykorzystany karny przez naszą ekipę.
85 min. Sam na sam zmarnowane przez Krystiana Kalembę.
Mimo gry w osłabieniu przez kilkadziesiąt minut, różnica klas aż nadto widoczna.
88 min. Pierwszy strzał w drugiej części spotkania broni Krzanowski.
89 min. Kuba Szomko sam na sam, przegrywa rywalizację z bramkarzem.