Wieloletni trener grup młodzieżowych Ekoballu kandydatem na Burmistrza Miasta Sanoka

Matuszewski jako trener – zdjęcie sprzed 10 lat na turnieju REMES CUP w Opalenicy… W składzie pół tuzina obecnych seniorów – wychowanków Klubu i Tomasza Matuszewskiego.

Miło nam poinformować, że wieloletni Trener grup młodzieżowych EKOBALL – Pan Tomasz Matuszewski, podjął bardzo odważną decyzję, by kandydować do roli Burmistrza Miasta Sanoka. To doskonała wiadomość, gdyż widzimy jak prężnie działa i jak świetnym jest menadżerem. Obecnie sprawdza się w roli Dyrektora MOSiR, ale również wcześniej udowadniał, że potrafi w 100% zaangażować się w powierzane mu zadania: najpierw jako nauczyciel biologii w szkole, później jako wicedyrektor jednej ze szkół ponadgimnazjalnych w Lesku.

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, potężna chęć działania, nieustanny uśmiech i pozytywne nastawienie do świata i ludzi, a nade wszystko – prężne i co najważniejsze skuteczne sięganie po środki zewnętrzne – predysponuje Go w naszej ocenie do zwycięstwa w wyścigu o fotel Burmistrza.

Brawo za odważną decyzję.

Matuszewski jako menadżer i dyrektor

Jutro w Tygodniu Sanockim opublikowany zostanie wywiad z Panem Tomaszem. Zachęcamy więc do lektury, oczywiście trzymając kciuki i wspierając w dążeniu do celu, jakim jest Rozwój Naszego Miasta Sanoka.

 

UDOSTĘPNIJ