Wczoraj w upale, dzisiaj w deszczu…

  Trzy zwycięstwa i trzy porażki podczas weekendu. W najbliższy wtorek i środę kolejna dawka ligowych emocji i okazja do poprawienia bilansów bramkowych i punktowych.
  Wyniki:

  Seniorzy:
  BŁĘKITNI ROPCZYCE 0-1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK
  Bramka: Kamil Adamiak
  __________________________________
  Młodzicy młodsi:
  EKOBALL STAL SANOK 1-0 CZARNI JASŁO
  Bramka: Olivier Ziarko
  __________________________________
  Młodzicy starsi:
  EKOBALL STAL SANOK 2-1 TEAM PRZECŁAW
  Bramki: Patryk Radwański, Bartosz Ziolo
  __________________________________
  Trampkarze starsi – pauza
  __________________________________
  Trampkarze młodsi:
  EKOBALL STAL SANOK 0-9 SMS RESOVIA RZESZÓW
  __________________________________
  Juniorzy starsi:
  STAL STALOWA WOLA 3-0 EKOBALL STAL SANOK (1-0)
  Relacja trenera Sebastiana Jajko:
  Ekoball: Uluszczak – Błażowski, Florczak, Piotrowski, Wójcik, Mermer (45 Zagórda), Solon (85 Buczek), Pielech (85 Pelc), Florian (80 Skiba), Słuszkiewicz (45 Nowosielski), Łuczycki.

  Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy. Realizujemy założenia taktyczne, mądrze się bronimy, nie pozwalając na stworzenie czystej sytuacji strzeleckiej. Akcje gospodarzy kończą się przed polem karnym, a próby strzałów z dystansu nie znajdują drogi do bramki. Niestety, po raz kolejny mocno pomagamy rywalowi w zdobyciu gola – nieporozumienie przy rzucie rożnym pomiędzy zawodnikiem z pola i bramkarzem kończy się celnym strzałem z kilku metrów. Pod koniec tej części gry kontuzji doznaje Kacper Słuszkiewicz, co jest sporym osłabieniem przed najbliższymi meczami ligowymi.

  W drugiej połowie gospodarze uśpieni chyba przewagą z pierwszej połowy oddają nam inicjatywę. Bardzo dobrze prezentują się młodzi zmiennicy z rocznika 2004 i 2005 – Zagórda i Nowosielski. Ten drugi pięknie uderza z dystansu w poprzeczkę. Brakuje nam niestety ostatniego, dokładnego podania otwierającego drogę do bramki i nie udaje nam się wyrównać. Na kilka minut przed końcem meczu uderzenie z rzutu wolnego z ponad 30 metrów zaskakuje Uluszczaka, a w ostatniej minucie błąd naszego bramkarza przy dośrodkowaniu pozwala gospodarzom na zdobycie trzeciej bramki.

  W Stalowej Woli chłopcy mieli okazję zagrać na świetnie przygotowanej, naturalnej murawie, mimo upału gra na takim boisku to przyjemność. Piękny, nowoczesny obiekt sportowy i profesjonalne zaplecze pozwala poczuć klimat prawdziwej piłki i gry w najlepszej ósemce drużyn juniorskich Podkarpacia. Już we wtorek w Sanoku, na równie dobrze przygotowanym boisku zmierzymy się z Igloopolem Dębica licząc na kolejny, udany występ.
  __________________________________
  Juniorzy młodsi:
  EKOBALL STAL SANOK 0-3 SMS RESOVIA RZESZÓW
  __________________________________
  Poniżej fotki z dzisiejszych zwycięskich spotkań dwóch drużyn młodzików, które rozegrano na stadionie EKOBALL w Bykowcach oraz z przegranego dwumeczu z Resovią (juniorzy młodsi – foto: JMB, trampkarze młodsi – foto: Piotr Sołtysik)
  Więcej o meczach jutro (aktualizacja na bieżąco).

  UDOSTĘPNIJ