Turniej WILCZKI CUP rocznika 2007 – III miejsce Ekoball-u [9.06.2018]

Relacja trenera Tomasza Matei:
Trzecie miejsce na turnieju „Wilczki Cup 2018” zanotowali chłopaki z rocznika 2007. Chciałoby się napisać, że trzecie i tylko trzecie, ale z przebiegu całego turnieju jak najbardziej zasłużone. Wygrywamy mecze, które powinniśmy wygrać, przegrywamy te, w których powinniśmy pokazać to co potrafimy. Sam turniej odbywał się w ogromnym upale, a boisko ze sztuczną nawierzchnią sprawiało, że temperatura była jeszcze większa, jednak warunki były takie same dla wszystkich, a w przegranych meczach przeciwko nam nie stawały drużyny większe, cięższe czy o jakiś super mocach, ale drużyny z większą chęcią wygrania każdego spotkania. Może fakt, że podczas całego turnieju chłopaki musieli radzić sobie bez podpowiedzi z mojej strony miał na to jakiś wpływ, ale takie były nasze założenia. Aby sprawdzić kto, jak podejmuje decyzje, kto potrafi wcielić się w rolę lidera i kto jak współpracuje z pozostałymi podczas meczu jak i po jego zakończeniu.

Wyniki:
Ekoball Sanok 3:0 AP Kolejarz Zagórz II (br. Michał x2, Borys)
Ekoball Sanok 2:5 Karpaty Lwów (br. Michał, Borys)
Ekoball Sanok 7:0 Otryt Lutowiska (br. Michał, Eryk x2, Borys x2, Kondzio, Kuba)
Ekoball Sanok 10:0 Wilczki Lesko II (br. Kondzio x5, Michał, Kuba, Borys, , Jasiek, Max)
Ekoball Sanok 3:5 Wilczki Lesko I (br. Kondzio x3)
Ekoball Sanok 8:0 Kolejarz Zagórz I (br. Borys x2, Kondzio x2, Michał, Jasiek, Kuba , Eryk)
Ekoball Sanok 2:0 Olimpic 2014 Zręcin (br. Kuba Eryk)

Skład: Eryk Rolnik. Gracjan Fal, Konrad Król, Kuba Nowak, Karol Masłowski, Kacper Żurek, Jasiek Czerwiwiec, Maksymilian Żak, Borys Andrzejewski, Michał Podstawski, Wiktor Gembalik, Konstanty Rolnik

Dziękujemy Wilczkom Lesko za zaproszenie oraz poczęstunek, spędzenie czasu w miłej i przyjacielskiej atmosferze zawsze niesie za sobą same korzyści :-)

UDOSTĘPNIJ