Turniej w Lutowiskach – Ekoball rocznik 2007

Po raz kolejny przyjęliśmy zaproszenie na turniej organizowany w Lutowiskach, tym razem – dla rocznika 2006. Na zawody te desygnowaliśmy rok młodszą drużynę, tj. Ekoball rocznik 2007.

Relacja trenera Tomasza Matei: W minioną sobotę nasi zawodnicy zaliczyli kolejny turniej, tym razem w Lutowiskach. Na turniej tym razem pojechali zawodnicy których zabrakło w Dębicy oraz „Gucie” i Kuba. Jako, iż z ważnych przyczyn nie mogłem być osobiście z chłopakami, w rolę trenera opiekuna oraz „wujka dobra rada” wcielił się Kamil Bernat, za co serdecznie mu dziękuję. Nasi mali zawodnicy rozegrali sześć meczy i tylko w jednym meczu doznali goryczy porażki.

Z Lutowiskami Wygrywamy 8-0, z Grabówką II zaliczamy remis 2-2, z Kolejarzem I zwycięstwo 3-0, Wilczki Lesko pokonują nas 1-0, z Kolejarzem Zagórz II odnosimy zwycięstwo 5-0, oraz z Grabówką I odnotowujemy remis 1-1.

W generalnej klasyfikacji zajmujemy miejsce trzecie.

Na koniec okazało się, iż Filip Filipczak został najlepszym strzelcem turnieju z wynikiem 8 bramek. Jego brat August, jak to u bliźniaków bywa (kto ich w ogóle rozróżnia ???) nie chciał być gorszy i został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

Skład Ekoball 2007: Kacper Pawłowski, Karol Bernat, Filip Filipczak, August Filipczak, Wiktor Gembalik, Eryk Rolnik, Mateusz Cyprych, Kamil Woroszczak, Kuba Nowak, Seweryn Oleniacz.

Fotki: Ortyt Lutowiska