Turniej w Dębicy – Ekoball rocznik 2007

Relacja trenera Tomasza Matei.

Bardzo słaby turniej zaliczyli piłkarze rocznika 2007, który odbywał się w Dębicy. W grupie 9 zespołów zajmujemy dopiero ósme miejsce, które uczciwie trzeba przyznać – było jak najbardziej zasłużone. Mecze z DAP Dębica, Wisłą Kraków i Beniaminkiem Krosno oddajemy bez walki i zaangażowania, a błędy które popełnialiśmy nie powinny zdarzać się nawet przedszkolakom. Na turnieju zagraliśmy tak naprawdę cztery mecze, gdzie każdy z grających zawodników pokazał, że dobra gra w piłkę nie jest nam obca.

Przede wszystkim zadowolony jestem z przegranego spotkania z późniejszym triumfatorem turnieju – Hutnikiem Kraków. W meczu tym widzieliśmy prawdziwy charakter drużyny, gdzie mieliśmy swoje szanse na wygranie meczu. Niestety, stracona w końcówce bramka zadecydowała o naszej przegranej. Małym wytłumaczeniem tak słabej postawy może być fakt, iż w pierwszym meczu kontuzje złapał Kuba i Mati, którzy już byli obserwatorami pozostałych meczy. W dalszej części turnieju kontuzji nabawił się także Konrad oraz Michał. Nie zasłaniamy się jednak kontuzjami i słaby wynik bierzemy na „klatę”, ponieważ po prostu zagraliśmy źle, a co najgorsze w niektórych meczach zabrakło ambicji i sportowej złości. Nie ma co się jednak załamywać, tylko zabieramy się do jeszcze cięższej pracy.

Ekoball Sanok 0–4 Wisła Kraków
Ekoball Sanok 0–5 DAP Dębica
Ekoball Sanok 2–2 Iglopol Dębica (br. Filip, Michał)
Ekoball Sanok 1–1 LUKS Skrzyszów (br. Filip)
Ekoball Sanok 2–1 AP Hutnik Kraków II (br. Borys, Filip)
Ekoball Sanok 0–1 AP Hutnik Kraków
Ekoball Sanok 0–6 Beniaminek Krosno
Ekoball Sanok 1–2 TEAM Przecław (br. Mateusz)

Skład: Konstanty Rolnik , Kuba Nowak , Mateusz Mateja , Konrad Król, Karol Masłowski , Filip Filipczak, August Filipczak , Maksymilian Żak, Seweryn Oleniacz , Borys Andrzejewski , Michał Podstawski

UDOSTĘPNIJ