Turniej 2009 – kolejny wygrany turniej „Zagraj w piłkę z Mikołajem” w Zagórzu

Fantastycznie spisał się rocznik 2009/10 na kolejnym turnieju w Zagórzu. Podopieczni trenera Bernarda Sołtysika stanęli na najwyższym stopniu podium, wygrywając pięć meczów i remisując dwa.

Relacja trenera Sołtysika:
Bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wielkie brawa: Aleks, Franio, Kamil za super interwencje w bramce, Stasiu. Łukasz, Bartuś za bardzo mądrą grę w obronie, Piotrek, Oli, Max, Szymon, za ciągłe nękanie przeciwnika w ataku, Alan za świetne wykańczanie akcji, oraz dla Oliwii która debiutowała w naszych barwach. Bardzo cieszy mnie fakt, że dzieciaki rozumieją i akceptują naszą filozofię gry, czyli dużo podań, jak najmniej wybić, cierpliwe budowanie ataku, ciągły ruch, odwaga w pojedynkach 1X1. W kliku meczach było to bardzo widoczne i ręce same składały się do oklasków!

Przed nami jeszcze jednak sporo pracy, ale takie drobne sukcesy ogromnie motywują zarówno trenera jak i zawodników. Martwi mnie jedynie fakt, że w tym roczniku nie zagraliśmy jeszcze jednego meczu pełnym składem. Kolejny już turniej, na którym zjawia się tylko połowa z trenujących… Dobrze, że zawsze można liczyć na trenujących z tą grupą chłopaków z 2010.

Skład: Terefinko, Dąbrowski, Dydek, Lemko, Radwański, Wiejowski, Grygiel, Baszak, Ziarko, Rudy, Szeliga, Rajchel.

Wyniki:
Ekoball – Aktiv Pro Rymanów 1:0 ( Radwański)
Ekoball – Aktiv Pro Zarszyn 2:0 (Radwański)
Ekoball – Orzełek Bażanówka 3:1 (Dydek, Lemko, Rajchel)
Ekoball – Otryt Lutowiska 5:1 (Radwański x3, Dydek, Baszak)
Ekoball – Wilczki Lesko 0:0
Ekoball – Kolejarz Zagórz 0:0
Ekoball – Remix Niebieszczany 1:0 (Radwański)

Fotki – Aska Gajda (profil fb):