„TRZYMAJ FORMĘ” – rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny [relacja]

TRZYMAJ FORMĘ” – rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny, który odbył się w minioną niedzielę na sanockich „Wierchach”, przyniósł wiele pozytywnych emocji, głównie sportowych, ale nade wszystko pokazał, w jak wspaniały sposób SPORT integruje oraz łączy pokolenia.

Czynny udział w imprezie sportowej wzięło kilkaset uczestników w każdym praktycznie wieku. Grali zarówno „Starzy” jak i „Młodzi”, za piłką biegali faceci, ale również i Kobiety. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się dwa mecze:

– międzypokoleniowy mecz PRZEDSZKOLAKI vs. MAMUSIE, w którym oglądaliśmy w dosłownym tego słowa znaczeniu „futbol totalny”,

oraz pierwszy mecz przy sztucznym oświetleniu:

EKOBALL-STAL SANOK vs. POGROMCY LEGII WARSZAWA (byli piłkarze Stali, z których większość brała udział w pamiętnych zwycięskich meczach z Legią)

Odbyło się wiele meczów na poważnie, ale grano również w wielu meczach z „przymrużeniem oka”.

Na mocno obsadzone turnieje dziecięce przyjechały w dwóch kategoriach drużyny z Krakowa, Kielc oraz Bruk-bet Termalica Nieciecza. Gościliśmy również drużynę z Lutowisk.

W kategorii Oldbojów, oprócz „stałych bywalców” jak Kingsi, Urzędnicy czy też Ekoball Oldboy’s, po raz pierwszy gościliśmy reprezentację Żołnierzy.

Każdy z uczestników miejmy nadzieję czuł się spełniony zarówno sportowo, jak i organizacyjnie.

W kategoriach dziecięcych z kompletem zwycięstw – w obydwu zgłoszonych do turnieju kategoriach, tj. roczniku 2007 oraz 2008 zmagania zakończyły drużyny KS EKOBALL SANOK.

Podium rocznika 2007 przedstawiło się następująco:
1. Ekoball Sanok
2. Termalica Bruk-Bet Nieciecza
3. Astra Piekoszów (Kielce)

Podium rocznika 2008:
1. Ekoball Sanok
2. AMP Kraków
3. Otryt Lutowiska

Podium Oldbojów:
1. Urzędnicy
2. Kings
3. Ekoball Oldboy’s

Relacja z serii rzutów karnych w meczu Ekoball Stal – Pogromcy Legii:

Projekt współfinansowany ze środków dotacji przyznanej przez Województwo Podkarpackie oraz ze środków dotacji przyznanej przez Powiat Sanocki.

UDOSTĘPNIJ