Trudny MAJ. Mimo wszystko chyba wszystko zagrało jak trzeba…

  Po okresie zakazów i bezwzględnych ograniczeń, w dniu 4 maja 2020, tj. w pierwszym dniu odmrażania sportu, wznowiliśmy zajęcia piłkarskie. W całym miesiącu maju 2020, przetrenowaliśmy łącznie 169,5 godzin. Daje to 113 treningów 90-minutowych. W młodszych grupach znikoma część zajęć w wyniku utworzenia większej liczby grup trwała po 1 godz.

  Najczęściej uczęszczanym obiektem jak zawsze były obiekty Ekoball w Bykowcach, gdzie odbyło się 58 treningów czyli 82,5 godziny zajęć. Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy Państwu Marzenie i Tomaszowi Bil, którzy oddali swe tereny dla Fundacji Promocji Sportu EKOBALL, nieustannie wspierając jej coraz większy zakres działań na rzecz dzieci. Dziękujemy nie tylko za dobre serce ale i za poniesiony trud finansowy i roboczy związany z przygotowaniem boisk. Mimo tak intensywnego korzystania z naturalnej murawy – bez względu na pogodę – boiska są nieustannie w wyśmienitej formie i dają dużo przyjemności trenującym.

  Pozostałe obiekty na których trenowaliśmy to Wierchy: 15 treningów i 18 godzin zajęć, Orlik ILO: 24 treningi i 39,5 godziny, Orlik Mechanik: 13 treningów i 19,5 godziny i Orlik SP4: 4 treningi i 8 godzin. Bardzo dziękujemy za możliwość korzystania z tychże obiektów. Bez przychylności Zarządców tych boisk bardzo trudno byłoby realizować wszystkie zaplanowane działania.

  Dziękujemy również wszystkim sponsorom i rodzicom dzieci za zaufanie, jakim obdarzacie nasz Klub. Ten trudny czas kończącej się miejmy nadzieję pandemii i zakazów z tym związanych przejdziemy wszyscy razem i będziemy jeszcze mocniejsi.

  „Nie zgadza się” jedynie liczba meczów ligowych, ale w tym jesteśmy równi z wszystkimi, nawet z Barceloną i Milanem…. Zero gry… A w planach było prawie 50 w samym tylko piątym miesiącu roku . Wkrótce to wszystko nadrobimy!

  Więcej statystyk niebawem.

  Wkrótce również ważne informacje o obozie sportowym (wszystko wskazuje na to, że dojdzie do skutku), o zbliżającej się lidze seniorów oraz rozgrywkach młodzieży, Pucharze Polski i innych ważnych sprawach sportowych, w tym naborze wtórnym, tworzeniu nowych grup dziecięcych, etc…

   

  UDOSTĘPNIJ