Trampkarze starsi: Również dwa zwycięstwa z rzędu!

09.09.2017 – EKOBALL SANOK 3:1 CZARNI JASŁO (0:0)
12.09.2017 – UNIA NOWA SARZYNA 3:4 EKOBALL SANOK (1:3)

Ekoball Sanok 3:1 Czarni Jasło (0:0)
Bramki: Herman 38’ 50’, Wójcik 65’

Skład: J. Uluszczak, Solon, Ginalski, Futyma, Trybała, Ziemiański, Mermer, A. Uluszczak, Błażowski, Malczak, Piotrowski, Janusz, Wójcik, Filipowicz, Herman

Trener: Dawid Romerowicz: Po przegranym tydzień temu meczu w Jarosławiu chłopaki chcieli zmazać plamę i pokazać że była to jedynie wpadka i interesuje ich tylko komplet punktów w meczu z Czarnymi Jasło. Od samego początku chłopaki przejęli inicjatywę dominując na całym boisku, spychając Czarnych do głębokiej obrony. Wydawało się że na bramki długo nie trzeba będzie czekać. Mocny strzał Piotrowskiego z 30 metrów ostemplował poprzeczkę, a strzały Janusza, Hermana, Florczaka, Mermera były minimalnie niecelne albo za lekkie. Do przerwy wynik bezbramkowy. Drugą połowę chłopaki zaczęli jeszcze z większym zaangażowaniem i wysokim pressingiem na połowie przeciwnika. Już na początku po akcji Piotrowskiego wykłada piłkę Hermanowi, który z łatwością mija obrońców i w sytuacji sam na sam strzela bramkę. Niedługo później Szymon przeprowadza już indywidualną akcję podwyższając na 2-0 . Trzecia debiutancka bramka w trampkarzach była autorstwa Miłosza Wójcika, który z 30 metrów przepięknie trafił w samo okienko. Przewaga w całym meczu była bezdyskusyjna, wynik przy trochę lepiej nastawionych celownikach byłby 2-3 razy większy. Na wyróżnienie w tym meczu oprócz strzelca dwóch bramek Hermana zasłużył jego kolega z lewej obrony Miłosz Wójcik, który uczestniczył w większości akcji ofensywnych od pierwszej do ostatniej minuty. Zwieńczeniem jego dobrej gry było strzelenie filmowej bramki z 30 metrów.
________________________________

12.09.2017:
UNIA NOWA SARZYNA 3:4 EKOBALL SANOK (1:3)
Bramki: Nikodem Janusz 6′ 33′, Szymon Herman 25′, Michał Słapiński 43′

Skład:J. Uluszczak, Solon, Trybała, Mermer, A. Uluszczak, Florczak, Malczak, Piotrowski, Janusz, Wójcik, Herman; Słapiński, Gawlewicz, Błażowski, Filipowicz, Ziemiański

Trener Dawid Romerowicz: Od początku meczu gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków , zarysowała się ich przewaga w środku pola. Nasza drużyna w tym okresie mądrze się broniła, nie dopuszczając do sytuacji bramkowych. W 10. minucie wyprowadzamy koronkową akcję prawym skrzydłem, po czym piłka trafia pod nogi Nikodema Janusza na 20. metrze, a ten bez zastanowienia strzela mocno, nie do obrony w dalszy róg bramki.Po tej bramce gra się wyrównała, lecz to gospodarze wyrównali na 1-1 . W 20. minucie wyprowadzamy kontrę , gdzie Szymon Herman w swoim stylu mija rywali jak tyczki na lewym skrzydle i wychodzi sam na sam z bramkarzem, gdzie bez problemu trafia na 1-2.  Jeszcze w pierwszej połowie w ostatniej minucie dał o sobie znać dobrze dysponowany w tym dniu Janusz, który bezpośrednio z rzutu różnego strzela bramkę na 1-3. Gospodarze na deskach. Po przerwie mecz się zaostrzył, było dużo walki w strugach deszczu, a żadna z drużyn nie odpuszczała. W 40. minucie błysnął Michał Słapiński, który po indywidualnej akcji wkręcił trzech rywali i atomowym strzałem podwyższył na 1-4 . Wydawało się, że już po meczu , lecz tak nie było. W końcówce gospodarze wykorzystują 2 karne i robi się troszkę nerwowo ale finał szczęśliwy, bo chłopaki dowieźli wynik do końca i zasłużenie zwyciężyli po dobrym meczu.