Totalne debiuty ligowe… i piękne zwycięstwo!

  Liga okręgowa młodzików – rocznik 2008 i młodsi.
  EKOBALL STAL SANOK 4-0 REMIX NIEBIESZCZANY

  Bramki: Max Stroka, Tobiasz Kowalik, Kamil Wiejowski, Kuba Solecki.

  Skład:
  Rocznik 2010/11 – Tymoteusz Bil, Stanisław Szeliga, Bartosz Czopor, Jakub Solecki, Fabian Łuszcz, Max Stroka, Alan Głód, Tobiasz Kowalik, których wspomagało czterech kolegów z rocznika 2008 (Adam Matuszewski, Gabriel Filrit, Adam Knurek, Franek Bil) oraz chłopaki rocznika 2009 (Jakub Jasion, Kamil Wiejowski, Olivier Ziarko, Szymon Baszak).

  Debiutancki mecz dla chłopaków z rocznika 2010 i 2011 w lidze okręgowej młodzików – tj. lidze dla rocznika 2008 i młodszych.

  Mecze w lidze okręgowej służą przede wszystkim ogrywaniu młodszych roczników w rozgrywkach oraz dają szansę na więcej gry dla piłkarzy, którzy w lidze podkarpackiej grają w mniejszym wymiarze czasowym.
  Trener Jakub Jaklik:
  Wynik okazały 4:0, ale trzeba oddać przeciwnikowi, że stwarzał sobie sytuacje pod naszą bramką, szwankowało im jednak wykończenie. Z naszej strony współpraca chłopaków z rocznika 2010 na dobrym poziomie, nie brakowało ‚poszanowania’ piłki, akcji z szybką wymianą podań. Troszkę gorzej wyglądała współpraca formacji ‚mieszanych’ tj. rocznik 2008, 2009 i 2010. Widać, że młodzi piłkarze na codzień nie pracują razem i jeszcze się dobrze nie znają. Mimo wszystko zdobywamy cztery gole.
  Max Stroka (2010) otwiera wynik po indywidualnej akcji, podwyższa Tobiasz Kowalik (2011) strzałem z dystansu, kolejnego gola dokłada Kamil Wiejowski (2009), a czwartego gola dokłada Kuba Solecki (2010), który swoją postawą w środku pola i współpracą z Fabianem Łuszczem dawał zespołowi wiele swobody w akcjach ofensywnych.

  Podsumowując – pierwsze koty za płoty… W początkowej fazie spotkania widać było odrobinę zdenerwowania w poczynaniach chłopaków, ale rozkręcali się z każdą minutą. Kolejne mecze powinny wpadać jeszcze lepiej, a praca na treningach wpływać wydajnie na boiskowe poczynania.

  Gratulacje za świetną postawę dla wszystkich!
  Mecz rozegrano na stadionie EKOBALL w Bykowcach.

   

  UDOSTĘPNIJ