Szlagier!!! Mecz o awans do IV ligi. Wicelider kontra lider.

PRZEŁOM BESKO 0:0 GEO-EKO EKOBALL STAL SANOK
Skład: Krzanowski – Pawiak, Śmietana, Florek, Kaczmarski – Jaklik, Gąsior, Adamiak, Ząbkiewicz, Wójcik – Sieradzki

8 min. Kontuzji doznaje Sebastian Pawiak. W jego miejsce wchodzi Dawid Romerowicz

Żółte kartki dla Wójcika i Śmietany.
10 min. Rzut wolny dla Beska z 16 metrów.

20 min. Bardzo nerwowy, ostry mecz. Jak narazie wynik bezbramkowy.

28 min. Faul na 16 metrze. Druga żółta kartka, bardzo pochopna dla Michała Śmietany. Gramy w osłabieniu.

34 min. Żółta kartka dla Romerowicza.

Koniec pierwszej połowy. 0-0.
Początek drugiej połowy. Bez zmian w składach.

Dwie szybkie akcje Ekoballu Stali zakończone niecelnymi strzałami. Szczególnie groźne było uderzenie Ząbkiewicza.

53 min. Świetna interwencja Krzanowskiego. Nasz bramkarz brutalnie faulowany. Żółta kartka dla gracza Beska.

54 min. Kolejna dobra interwencja Krzanowskiego.

55 min. Świetna akcja Jaklika, jednak dobry rajd zakończony niecelnym strzałem.
Druga polowa należy do naszej drużyny, mimo gry w osłabieniu.

Kolejna kartka dla Beska.

70 min. Zmiana. Kuzio wchodzi za Sieradzkiego
84 min. Zmiana. Hydzik za Adamiaka

Bardzo nerwowa końcówka meczu. Biorąc pod uwagę fakt, że prawie cały mecz gramy w osłabieniu, wynik bezbramkowy należy uznać za dobry. Poczekajmy jednak na końcowy gwizdek.

90 min. Zmiana. Borek za Ząbkiewicza. Jakub otrzymuje żółtą kartkę za zbyt wolne opuszczenie boiska.

Żółta kartka dla Pawiaka przebywajacego na ławce rezerwowych.
Koniec meczu. Pierwszy bezbramkowy remis naszej drużyny. Nadal prowadzimy w tabeli z różnicą 3 punktów nad Beskiem.