Szarotka Nowosielce 1:3 Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok [III runda Pucharu Polski – 20.09.2017]

PUCHAR POLSKI – 3 RUNDA

Szarotka Nowosielce 1:3 Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok (1:2)

Bramki: Sieradzki, Ząbkiewicz, Borek

Skład: 1. Jarzec – 13. Wójcik, 3. Śmietana (5. Gąsior 35′), 14. Florek – 15. Kaczmarski – 22. Tabisz, 6. Hydzik, 8. Słysz, 2. Ząbkiewicz, 10. Sieradzki – 9. Kuzio

Szarotka objęła prowadzenie już na samym początku spotkania. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Dariusz Siwik.
Do wyrównania doprowadził Bartosz Sieradzki, który dobił piłkę głową z najbliższej odległości po strzale Szymka Słysza w poprzeczkę. Była to okolica 20 minuty.
Na prowadzenie wyprowadza nas Jakub Ząbkiewicz, który wykończył indywidualną akcję pięknym strzałem z okolicy linii pola karnego. Piłka po odbiciu od słupka ugrzęzła w siatce.

Niestety w 35 minucie odnawia się kontuzja Michałowi Śmietanie, którego zmienił Dawid Gąsior.

W przerwie na boisku pojawia się Jaklik, Adamiak oraz Seweryn Zajdel, który wrócił zza granicy. To debiut Seweryna w tym sezonie. Boisko opuścili: Ząbkiewicz, Hydzik, Florek.

W 48 minucie na boisku pojawia się Michał Borek. Zmienia Kuzia.

Dwie minuty po wejściu na plac gry, Borek podwyższa rezultat na 3-1. Oddaje spokojny strzał z 10 metrów po składnej akcji naszego zespołu przeprowadzonego lewą flanką boiska.

W 56 minucie piękny strzał z wolnego oddaje Kamil Adamiak z okolicy 25 metrów. Piłka odbija się jednak od poprzeczki, po czym ląduje na linii bramkowej.

W 60 minucie doskonałą sytuację wypracował sobie Hydzik, jednak tuż przed oddaniem strzału został zablokowany.

W 60 minucie kolejny absolutny debiut juniora. Mikołaj Kowalski rocznik 2000 zastępuje na prawej obronie Patryka Wójcika.

Michał Borek kilka razy mocno faulowany. W 85 minucie faul nastąpił w szesnastce. Do karnego tradycyjnie podszedł Konrad Kaczmarski. Niestety dzisiaj mu się nie udało, bramkarz świetnie obronił.

Kolejne dwie sytuacje stuprocentowe marnują Zajdel oraz Adamiak.

Olbrzymia przewaga Ekoballu Stali Sanok, a 3-1 to najniższy z możliwych wynik.

Koniec meczu. Jesteśmy w półfinale okręgowego Pucharu Polski. W piątek poznamy rywala.