Świetny występ rocznika 2010 EKOBALL SANOK NA turnieju Resovia Winter Cup!

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:
Pięć zwycięstw i remis to bilans naszego bardzo udanego występu w Kielnarowej. Na pytanie, które miejsce mogła zająć drużyna przy takich wynikach? Zapewne 9/10 odpowiedziałoby –pierwsze. Jednak jak to na turniejach bywa, zasady i regulamin potrafią być bardzo ostre, a to w konsekwencji dało nam III miejsce-co podkreślam, w żadnym wypadku ujmy nam nie przynosi!

W turnieju wzięło udział 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. My trafiliśmy jak się z czasem okazało do „grupy śmierci”, w której każdy mecz był na przysłowiowym „styku”, a że pierwsza drużyna z grupy A grała z pierwszą drużyną grupy B, w finale-o końcowym wyniku decydowała każda bramka. Z punktu widzenia szkoleniowego taki stan rzeczy bardzo mi odpowiadał. W każdym meczu musieliśmy grać na maksymalnych obrotach, bardzo skupieni, a margines błędów był bardzo niewielki. Pierwsze miejsce w grupie przegrywamy z drużyną Karpat gorszym stosunkiem bramkowym i gramy w finale o III miejsce ze Stalą Rzeszów, który po wielkich emocjach wygrywamy w karnych 2:1 (0:0).
Cały zespół spisał się więc bardzo dobrze, choć kilku chłopaków potrzebowało więcej minut na boisku od innych, aby wejść we właściwy rytm.

15-go grudnia kolejna zabawa na tej wspaniałej sali. Tym razem Ekoball reprezentować będą chłopaki z rocznika 2011.

Wyniki grupowe:
Ekoball-Karpaty 3:3 (Kowalik, Solecki2)
Ekoball-Gaudium Zamość 3:1 (Czopor, Kowalik, Solecki)
Ekoball-SMS Przemyśl 2:1 (Łuszcz, Solecki)
Ekoball- SMS Resovia Rzeszów 5:3 (Kielar, Łuszcz2, Solecki2)
Ekoball-GAP Boguchwała 4:1 (Solecki2, Głód, Kielar)
Mecz o III miejsce
Ekoball-Stal Rzeszów 0:0 karne 2:1

UDOSTĘPNIJ