Sparingi, treningi, zabawa… przygotowania do ligi dzieci i młodzieży KS EKOBALL wkraczają w decydującą fazę

Na pełnych obrotach, minimum 3 razy w tygodniu po 90 minut, plus mnóstwo gier kontrolnych – tak wyglądają ostatki przygotowań do zbliżających się niebawem rozgrywek ligowych wszystkich drużyn Ekoball.

W dniu wczorajszym na boisku Ekoball w Bykowcach sparing rozgrywali trampkarze starsi (r. 2004). Pokonali juniorów młodszych Brzozovii 4-1. Rocznik 2007 z trenerem Mateją wybrał nieco inny trening – siłowy – na ściance wspinaczkowej.

EKOBALL SANOK trampkarz starszy 4:1 BRZOZOVIA BRZOZÓW junior młodszy (1:1)
Bramki: Błażowski x2, Zych, Cyprych
Skład: Sołtysik, Szylak – Śliwiak, Struzik, Zych, Gawlewicz Mateusz, Biel, Gawlewicz Mikołaj, Żuchowski, Futyma, Cyprych, Błażowski, Kądziołka, Karczyński, Strzęciwilk, Zagórda, zawodnik testowany

Relacja trenera Damiana Popowicza:
Pierwsze 40 minut meczu z Brzozowem to chaotyczna gra, w dodatku brzydka dla oka. W skrócie można by to opisać – kto silniejszy, ten lepszy. W drugiej części spotkania porządkujemy swoje poczynania boiskowe, utrzymujemy się przy piłce i tworzymy ciekawe akcje. Przewagę na boisku podkreślamy zdobytymi golami. Do listy strzelców powinni jeszcze dopisać się: Zagórda, Biel i Cyprych. Na pewno było to wartościowy sparing, przeciwnicy ani na chwilę nie odpuszczali i do końca walczyli o dobry wynik.


Relacja trenera Tomasza z pobytu na ściance wspinaczkowej: Dziś troszkę inny trening. Zamiast nóg chłopaki trenowali ręce :-). Co z pozoru wydawało się proste, nie do końca łatwo dało się pokonać. Wszyscy walczyli dzielnie i robili co mogli, aby zdobyć najwyższy punkt ścianki. Dziękujemy Centrum Sportów Ekstremalnych w Sanoku za świetną zabawę.

UDOSTĘPNIJ