Sparing młodzików starszych (rocznik 2006) w Rzeszowie [16.02.2019]

Resovia Rzeszów 2:2 Ekoball Sanok – na pełnowymiarowym boisku i duże bramki (10+1)

Resovia Rzeszów 6:2 Ekoball Sanok – na małym boisku i małe bramki (8+1)

Skład: Haduch, Szewczyk – Czuryło, Jajko, Kowalik, Zięba F., Bobowski, Lemko, Buczek, Kasperek, Wojtowicz, Pietrzkiewicz, Król, Szpojnarowicz, Targowski, Daniel.

Bramki: Zięba Filip, Czuryło Aleksander, Wojtowicz Michał, Daniel (nowy piłkarz)

Z pięknej słonecznej pogody, w miniona sobotę skorzystali oprócz drużyny seniorów m.in. młodzicy starsi. Drużyna skorzystała z zaproszenia i w porannych godzinach wyruszyła w drogę do Rzeszowa na sparing z zaprzyjaźniona ekipą Resovii.

Poniżej relacja z wyjazdu trenera Dawida Romerowicza:
Pożyteczną i wartościową grę kontrolną odbyli nasi zawodnicy z mocną ekipą Resovii w Rzeszowie. Mecz odbył się na sztucznym boisku przy pięknej jak na miesiąc luty, wiosennej pogodzie. Można było pograć zarówno po 9 w polu na małe bramki jak i po 11 na duże bramki. W ciągu 90 min gry chłopaki pokazali się z dobrej strony, przeprowadziliśmy wiele ciekawych i składnych, zespołowych akcji. Nie zabrakło również tych słabszych fragmentów w grze i elementów, nad którymi jeszcze mocniej trzeba po pracować na treningach by w przyszłości je wyeliminować.
Sparing rozegrany był w formule 3 x 30 min.
Pierwsze 60 min. graliśmy w składach 9-osobowych (8+1), na małe bramki, czyli tak jak grać będziemy jeszcze na wiosnę w lidze młodzika starszego. Po 60 minutach mecz zakończył się rezultatem 6-2 .
Ostatnie 30 min było pierwszym testem mojej drużyny w składach 11-osobowych na pełnowymiarowym boisku i na duże brami. W debiutanckim „dorosłym” meczu padł remis 2-2.
Z powodu ferii i problemów zdrowotnych nie można było skorzystać z wszystkich zawodników z 2006 rocznika – w ich miejsce pojechali Szpojnarowicz i Targowski (2005), Król (2007), i nowy chłopak – Daniel, który chce dołączyć do naszej drużyny (2006).

Dziękujemy za zaproszenie drużynie Resovii i fajną grę.
Rewanż w marcu w Sanoku.

UDOSTĘPNIJ