Sparing juniorów młodszych z Beniaminkiem Krosno [11.08.2018]

W sobotę swój kolejny sparing rozegrali juniorzy młodsi. Drużyna Sebastiana Jajki zmierzyła się z kończącą swój obóz w Sanoku ekipą Beniaminek Profbud Krosno 2004. Mecz toczony w przyjacielskiej atmosferze zakończył się wynikiem 4-2 dla naszych chłopaków, ale była to sprawa drugorzędna dla trenerów, którzy mieli okazję do przetestowania różnych wariantów gry, a w przypadku naszej drużyny także kilku nowych zawodników. W pierwszej połowie zdecydowana przewaga Ekoballowców, po przerwie role się odwróciły i to młodsi koledzy z Krosna, podopieczni trenera Tomasza Wacka, pokazali sporo ambicji i niemałe już umiejętności, które pozwoliły zmniejszyć im rozmiary porażki. Cenny sparing dla obydwu drużyn.

Bramki dla Ekoballu: Słapiński x2, Błażowski Ł., Borowski.
Skład: Jagniszczak, Uluszczak – Rudy, Gadomski, Piotrowski, Błażowski, Kłodowski, Borowski, Pielech, Janusz, Łuczycki, Słapiński, Malczak, Mermer, Cyprych, Kurkarewicz