sparing #5 – SOKÓŁ SIENIAWA 2:1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [3.08.2019]

SOKÓŁ SIENIAWA 2:1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (0:1)
Bramka: Bartosz Sieradzki

Skład: Krzanowski (60′ Jagniszczak) – Słysz Szymon (46′ Lusiusz), Jaklik, Władyka (60′ Gadomski), Kaczmarski (46′ Ząbkiewicz), Lorenc, Tabisz (60′ Słysz Kacper), Sieradzki (46′ Niemczyk), Femin (46′ Baran), Zajdel (46′ Adamiak), Kuzio (46′ Sobolak)

Po bardzo dobrym meczu ulegamy w ostatnim sparingu przed ligą drużynie Sokoła 2-1.W drugiej połowie rzut karny obronił nasz młody golkiper – Mateusz Jagniszczak. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Sieradzki w pierwszej części spotkania.
Pomimo, że mecz toczył się pod dyktando wyżej notowanego rywala, zagraliśmy dobrze w defensywie, stwarzając groźne okazje po wyjściach do ataku szybkiego. Po jednej z takich sytuacji zdobywamy bramkę i prowadzenie do przerwy. Druga połowa miała podobny przebieg, jednak przeciwnik okazał się skuteczniejszy, wykorzystując stały fragment gry oraz nasz błąd w rozegraniu. Był to jednak cenny mecz kontrolny dla całego zespołu, pokazujący w jakim jesteśmy miejscu na tydzień przed startem rozgrywek.

Przypominamy, inauguracja ligi w najbliższy piątek. O godzinie 19.00 podejmiemy na sanockich Wierchach drużynę Legionu Pilzno. Serdecznie wszystkich zapraszamy na mecz.

Fotka z meczu EKOBALL STAL SANOK 1-1 RESOVIA RZESZÓW