sparing #5 – Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 3:0 IZOLATOR BOGUCHWAŁA [16.02.2019]

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 3:0 IZOLATOR BOGUCHWAŁA (1:0)
Bramki: Femin 40′, Kuzio 55′, Baran 60′

Skład: Krzanowski – Kokoć, Suszko, Wójcik (45′ Kaczmarski), Słysz Sz. (65′ Wójcik), Tabisz, Ząbkiewicz (45′ Kuzio), Baran (45′ Domaradzki), Lorenc, Femin (45′ Lusiusz), Sobolak (45′ Pielech, 60′ Baran)

Bardzo dobry sparing czołowych drużyn 4-ligowych, które to aspirują do gry w 3 lidze w przyszłym sezonie. Do przerwy prowadzimy po świetnym golu Arka Femina, który wraca do znakomitej formy po ciężkiej kontuzji kolana.

W drugiej odsłonie dorzucamy kolejne gole, autorstwa Mateusza Kuzio (asysta Pielecha), oraz przymierzanego do gry w naszym zespole Damiana Barana. Mecz kończymy z bardzo przyzwoitym rezultatem 3-0. Oby tak w lidze!

Sparing rozegrano na obiekcie Wiki.

Krótka pomeczowa opinia trenera Mateusza Ostrowskiego:
Dobry, szybki, dynamiczny i twardy mecz. Zarówno my jak i goście z Boguchwały, pokazaliśmy się z dobrej strony. Spotkanie obfitowało w sytuacje bramkowe stworzone przez zawodników obydwu ekip. Lepsza skuteczność poskutkowała dobrym dla nas wynikiem, lecz nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych i zespołowych na płaszczyźnie taktycznej. Na poprawę elementów, które jeszcze zawodzą przyjdzie pora w najbliższym czasie.

UDOSTĘPNIJ