SOKÓŁ SIENIAWA 5:0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [3.06.2018]

03.06.2018 – IV LIGA – pierwsza taka porażka.

SOKÓŁ SIENIAWA 5:0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (2:0)

Skład: Krzanowski – Wójcik, Śmietana, Florek, Kaczmarski – Jaklik, Tabisz, Ząbkiewicz (60′ Suszko), Adamiak (68′ Słysz) – Sieradzki (63′ Kuzio) – Femin (46′ Hydzik)

czerwona kartka – Kaczmarski (12′)

żółte kartki: Krzanowski, Ząbkiewicz, Adamiak, Suszko

Porażka na boisku lidera, który kroczy pewnie po awans do III ligi. Porażka wysoka, za wysoka. Zdecydowanie lepiej jednak przegrać 0-5 i dwa mecze wygrać, niż trzy mecze zremisować.

Trudno gra się mecz, w którym arbiter wyrzuca z boiska piłkarza w 12. minucie meczu. Kaczmarski – i owszem faulował, jednak wielu sędziów nie wyciągnęłoby nawet żółtego kartonika… Cóż – interpretacje są różne… Podobnie jak „rzekomy faul” w doliczonym czasie pierwszej części meczu – i podyktowana „jedenastka”.

Drugiego karnego Pan sędzia odgwizdał bezdyskusyjnie.

Bramki padały tuż przed przerwą (dwie), tuż po przerwie oraz w doliczonym czasie gry. (42, 45+1-k., 47, 62-k., 90)

Gratulujemy Sieniawie III Ligi. A my powoli przygotowujemy się do dwóch ostatnich spotkań w sezonie – można i trzeba powiedzieć – bardzo dobrym sezonie. Zakładane cele, czyli mocny środek tabeli mamy bezdyskusyjny i bardzo pewny…