SOKÓŁ KOLBUSZOWA 0:3 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [13.04.2019]

W końcu na właściwych torach???

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA 0:3 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (0:3)
Bramki: Szymon Słysz 11′, Karol Adamiak 37′, Sebastian Sobolak 42′

Skład: 1. Krzanowski – 13. Wójcik (15. Kaczmarski 78’), 22. Kokoć, 5. Adamiak, 37. Słysz (19. Lusiusz 27’), 23. Tabisz, 6. Niemczyk (10. Sieradzki 71’), 16. Lorenc (9. Kuzio 85’), 2. Ząbkiewicz (17. Femin 78’), 18. Baran, 11. Sobolak (8. Pielech 71’)

Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. W końcu udało się zdominować rywala, przez większość meczu przebywając na jego połowie. Wszystkie bramki strzeliliśmy jeszcze w pierwszej części gry. Autorem pierwszej był Szymek Słysz, który dostał piłkę na prawą stronę i strzałem z kąta zza rogu pola karnego w długi róg pokonał bramkarza gości. Kwadrans później niestety musiał opuścić murawę, gdyż przy walce o piłce przeciwnik stanął na staw skokowy Słysza i konieczna była zmiana. Na boisku zameldował się Gabriel Lusiusz, który uczestniczył przy następnych golach. Najpierw po rzucie rożnym, gdy piłka została wybita z pola karnego pod jego nogi, ponowne wrzucenie w szesnastkę, gdzie świetnie znalazł się Karol Adamiak i po przyjęciu piłki wykorzystał sam na sam z bramkarzem. Trzecia bramka również padła po stałym fragmencie gry – krótkie rozegranie rzutu rożnego, piłka wrzucona przez Lusiusza i Sobolak dopełnił formalności, podwyższając wynik na 0:3. Na drugą połowę przeciwnik wyszedł bardziej zmotywowany, zaczął grać twarde, a liczne faule wybijały nas z rytmu. Mimo wszystko mieliśmy jeszcze sporo okazji do kontrataku, gdyż gospodarze postawili wszystko na jedną kartę, przesuwając dużą ilość zawodników do przodu. Brakowało nam jednak dobrego ostatniego podania oraz dokładności w wykończeniu.

W Wielką Sobotę mecz z Piastem Tuczempy. Zapraszamy na Wierchy o godz. 11:00. Więcej o meczu w poniedziałek.