SMS JAROSŁAW 0:1 EKOBALL SANOK [trampkarze młodsi]

SMS JAROSŁAW 0:1 EKOBALL SANOK (0:0)                                                           Bramka: Gacek 45′

Skład: Szylak, Cyprych A., Futyma, Zarzyka, Struzik, Adamski, Zuchowski, Szomko, Cyprych D., Gacek, Dybuś, Pietrzkiewicz, Karczyński, Izdebski, Błażowski, Słapiński, Michalski, Zagórda; tr. Popowicz

Relacja:

Początek meczu to lepsza gra zawodników z Jarosławia, natomiast my prezentujemy ospałą, przewidywalną i nieskuteczną grę. Końcówka pierwszej połowy przynosi kilka ciekawych akcji z naszej strony, co napawa optymizmem przed drugą częścią gry. Minutę po rozpoczęciu gry, w sytuacji sam na sam świetnie broni Pietrzkiewicz, ale później na boisku rządzi już tylko Ekoball. Minimalnie pudłuje Cyprych po ładnej akcji Słapińskiego, kilka chwil później Błażowski dwa razy staje oko w oko z bramkarzem – raz golkiper gospodarzy górą, a za drugim razem piłka trafia w poprzeczkę. W 43. minucie dobrej sytuacji nie wykorzystuje Gacek, ale dwie minuty później zdobywa ładną bramkę po strzale z półwoleja. Wynik powinien podwyższyć jeszcze Słapiński, który trafił w słupek, a Izdebskiego w zamieszaniu podbramkowym zatrzymała poprzeczka.Reasumując pierwsza połowa ciężka dla oka, natomiast w drugiej chłopcy pokazali kawał dobrej piłki i zasłużenie wygrali mecz i utrzymują pozycję lidera w swojej grupie.