Rzemieślnik Pilzno 4:2 Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok [14.10.2017]

14.10.2017r. – relacja

Rzemieślnik Pilzno 4:2 Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok (2:1)

Skład: 1. Jarzec – 13. Wójcik, 5. Gąsior, 14. Florek, 15. Kaczmarski – 16. Jaklik, 6. Hydzik, 2. Ząbkiewicz, 7. Adamiak, 10. Sieradzki – 9. Kuzio
Rezerwa: 23. Michura, 19. Borek, 17. Gierczak, 18. Paszkowski, 8.Kacper Słysz, 12. Kowalski

19 min. 1-0 dla Pilzna. Bramka strzelona głową po rzucie wolnym i dobrej wrzutce z 30 metrów. Wydaje się, że Jarzec mógł piąstkować… Trudno, gramy dalej. Gra wygląda całkiem dobrze, i za chwilę doprowadzimy do wyrównania…

23 min. Goooooooollll, 1-1! Jakub Ząbkiewicz doprowadza do wyrównania kąśliwym strzałem z 16 metrów. Piłka skozłowała przed bramkarzem i zatrzepotała w siatce. Brawo. Czekamy na kolejne trafienie Ekoballu Stali.

43 min. Bramka dla Pilzna. 2-1. Po zamieszaniu w polu karnym, napastnik gospodarzy trafia tuż przy słupku, płaskim, mocnym strzałem z 5 metrów

Rozpoczęła się druga część meczu. Nasz zespół bez zmian. Gra wygląda zupełnie przyzwoicie, prowadzimy grę, stwarzamy sytuacje, jednak to gospodarze jak narazie prowadzą.

48 min. Sieradzki w dobrej sytuacji strzela nad poprzeczką.

54 min. Ręka w polu karnym gospodarzy, aż „zachlastało” na trybunie. Wszyscy to widzieli, ale sędzia niestety nie….

56 min. Goooooooollll. W końcu. Mateusz Kuzio chytrze i walecznie w polu karnym. 2-2. Brawo. Bardz fajna gra naszej drużyny.

60 min. Zmiana. Michał Borek zmienia Igora Hydzika.

65 min. Dwa faule w jednej akcji. Panowie sędziowie jednak każdą sporą piłkę gwiżdżą na naszą niekorzyść. Po drugim z faulu – na Kaczmarskim, w obrębie linii bocznej pola karnego, Rzemieślnik odbiera piłkę, i po dośrodkowaniu, strzałem głową zdobywają trzeciego gola.

Poziom seędziowania niestety bardzo jednostronny.

66 min. Żółta kartka dla Ząbkiewicza

68 min. Dobra akcja zakończona strzałem Kuzia. Bramkarz wybija na róg.

72 min. Zmiana. Mateusz Gierczak zmienia Mateusza Kuzio.

75 min. 4-2 dla Pilzna. Mocna wrzutka z prawej strony kończy się wślizgiem Adama Florka. Piłka jednak po rykoszecie trafia do bramki Jarzca.

81 min. Żółta kartka dla Florka.

83 min. Błąd naszej defensywy. Florek traci piłkę w szesnastce. Wspaniale jednak broni Jarzec strzał z najbliższej odległości.

84 min. Dobra, szybka kontra naszego zespołu. Niestety strzał Sieradzkiego zablokowany.

85 min. Znów Jarzec ratuje nasz zespół, który stawia wszystko na jedną kartę, grając ultraofensywnie. Wybija piłkę wslizgiem przed polem karnym, ryzykując czerwoną kartką.

87 min. Zmiana. Kacper Słysz zmienia Adamiaka.

90+3. Żółta kartka dla Gąsiora.

Koniec meczu. Przegrywamy 2:4. Gramy jednak bardzo dobry mecz. Pilzno jednak dzisiaj lepsze… Taki jest futbol, ktoś przegrać musi, by ktoś inny mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Za tydzień mecz u siebie z Ks Wiązownica. Sobota, godz. 15:00. Zapraszamy.