Rzemieślnik Pilzno 0:2 Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL Sanok [6.10.2018]

RZEMIEŚLNIK PILZNO 0:2 Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK (0:1)
Bramki:
0-1 Rafał Domaradzki 15′
0-2 Rafał Domaradzki 51′

Skład: Krzanowski – Kaczmarski (75′ Niemczyk), Kokoć, Adamiak, Słysz – Jaklik (90′ Pielech), Lorenc, Sieradzki (80′ Femin), Domaradzki (90′ Posadzki), Ząbkiewicz (86′ Gąsior) – Sobolak

Mecz z wiceliderem w Pilznie wygrywamy 2-0, po dwóch trafieniach Rafała Domaradzkiego. Oba gole padły po strzałach z dystansu, a szczególnej urody było trafienie z 15 minuty, gdzie huknął potężnie, a piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki. Drugi gol to indywidualna akcja w 52 minucie meczu, złamanie do środka i strzał z 20 metrów po długim rogu. Brawo….

Po dzisiejszym zwycięstwie, awansujemy na tza. „pudło” w tabeli. Teraz chcemy szturmować lidera – przemyską Polonię, która odskoczyła na kilka punktów… Za tydzień mierzymy się z wiceliderem – Izolatorem Boguchwała. Mecz rozegramy o godz. 11:00 na stadionie WIKI. Będzie to kolejny szlagier, i oby z równie pomyślnym zakończeniem, jak w Pilznie.

Pomeczowa opinia trenera Ostrowskiego:
Spotkanie toczyło się w szybkim tempie. Zawodnicy grali agresywnie, co mogło podobać się kibicom. Szybko odbieraliśmy piłkę i byliśmy skuteczni w kontakcie z przeciwnikiem. Bramki zdobyliśmy po ciekawych akcjach ofensywnych i zakończonych ładnymi strzałami Rafała. Drużyna stanęła na wysokości zadania, grając skutecznie w kilku elementach, a wartością dodaną był wysoki poziom cech wolicjonalnych całego zespołu. Zostawiliśmy dużo zdrowia i kawał serducha na boisku, co zaowocowało zdobyciem trzech cennych punktów na trudnym terenie.