Remisowy sparing młodzików młodszych KS EKOBALL (r.2007) z Hutnikiem Kraków.

  Trener Tomasz Mateja: Bardzo dobry mecz sparingowy rozegrali w minionym tygodniu nasi zawodnicy przeciwko Hutnikowi Kraków 2008, który przebywał na zimowym zgrupowaniu w Sanoku. Przeciwnik bardzo dobry w każdym aspekcie gry, grający szybko i kombinacyjnie, dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności na tle takiego rywala. Sam mecz rozegrany 3×35 minut sprawił, że grając tylko dwójką zmienników każdy z chłopaków musiał dać z siebie „maksa”. Wynik jak zwykle nie jest tutaj istotny, a mnóstwo bramek padało zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Dla mnie miłym zaskoczeniem było bardzo dobre odnalezienie się na nowych dla siebie pozycjach Borysa Andrzejewskiego i Mateusza Matei, co pokazuje że nie należy żadnego chłopaka „szufladkować” do pozycji, a eksperymenty w składzie należy robić cały czas 😄

  Dziękujemy drużynie z Krakowa za zaproszenie.

  Skład: Kacper Pielech, Damian Pelczarski, Jakub Nowak, Borys Andrzejewski, Szymon Kloc, August Filipczak, Filip Filipczak, Konrad Król, Mateusz Mateja, Miłosz Sołtysik, Jakub Mielecki (2008), Bartek Zioło (2008)
  __________________________________

  Dwaj bliźniacy z rocznika 2007, czyli nasze kochane „Gucie” (Filip i August Filipczak), rozegrali mecz sparingowy w barwach Cracovii Kraków przeciwko Zagłębie Lubin. Obaj zaprezentowali się na tyle dobrze, że mają być w dalszym ciągu monitorowani przez klub z Krakowa. Trzech naszych kolejnych zawodników także prawdopodobnie zawita pod „Wawelem” w celu zaprezentowania swoich umiejętności.
  Co prawda cena za każdego zawodnika to milion euro ale cenić trzeba dobrych zawodników i dobre szkolenie

  UDOSTĘPNIJ