Relacje ze spotkań drużyn młodzieżowych KS Ekoball Sanok

Juniorzy starsi
EKOBALL SANOK 4:2 SOKÓŁ NISKO (3:1)
Bramki: Jamka, Paszkowski, Gomułka, Słysz

Skład: Michura, Kowalski, Władyka, Gomułka, Milczanowski, Słysz, Paszkowski, Gazdowicz, Ginda [58′ Jatczyszyn], Jamka [46′ Pietranowicz], Płaziak [60′ Szul]

Relacja trenera Grzegorza Pastuszaka:
Nie rozumiem swojej drużyny… nie mogą zagrać u siebie meczu, aby nie dać satysfakcji trenerowi i sobie co by było miło, fajnie i przyjemnie. Kolejny mecz z zerowym podejściem w pierwszej połowie. Na „chodzonego” nawet w juniorach nie da się grać. Druga połowa pokazała natomiast już w pierwszych 15 minutach, że pierwsza była bardzo zła, gdyż szybciutko zrobiło się 3-1 i powinno być zdecydowanie wyżej . Na przyszłość zawodnicy muszą się nad tym mocno zastanowić i wyciągnąć jeden odpowiedni wniosek.

Fotki z ostatniego meczu oraz krótkie podsumowanie fantastycznego startu juniorów starszych (8 meczów – 8 zwycięstw!!!): http://ekoball.pl/juniorzy-starsi-ekoballu-sanok-transie-os…
________________________________

Juniorzy młodsi -mecz tej kolejki rozegrany został w środę (Ekoball Sanok 2:0 Polonia Przemyśl)

Relacja + foto:
http://ekoball.pl/ekoball-sanok-2-0-polonia-przemysl-19-09-…
_______________________________

Trampkarze starsi – mecz ze Stalą Mielec przełożony na 2.10 (wtorek), g. 17:30


Trampkarze młodsi
EKOBALL SANOK 4:1 UNIA NOWA SARZYNA
Bramki: Szpojnarowicz, Rajchel, Nowosielski, Milczanowski

Skład: Mielnik – Skiba, Buczek, Kuczma, Gawlewicz – Targowski, Pelc, Joniak, Szpojnarowicz, Bobowski – Milczanowski; z ławki wchodzili: Rajchel, Nowosielski, Rakoczy

Relacja trenera Jakuba Jaklika:
Mecz od początku pod nasze dyktando. Do podkreślenia przewagi zabrakło jedynie precyzji w oddawanych strzałach. Raz Milczanowski z wolnego w słupek, chwilę później jego strzał ofiarnie wślizgiem blokuje obrońca. Gola zdobywa Szpojnarowicz, dobijając strzał Bobowskiego. Tworzyliśmy kolejne sytuacje bramkowe, ponownie trafiając w poprzeczkę. Goście zagrażali głównie długim podaniem, licząc na błąd w szeregach obronnych naszego zespołu. Tuż przed przerwą gola zdobywa Olek Rajchel, który wybiegając w pole karne wykończył podanie Milczanowskiego. Drugą odsłonę rozpoczynamy z myślą zdobycia kolejnych goli. Przed szansą stawali: Milczanowski, Bobowski, Pelc, Rajchel. Za każdym razem brakowało jednak precyzji wykończenia… a to piłka tuż obok słupka, albo jak w wykonaniu Milczanowskiego – kolejna poprzeczka. W pewnej chwili w szeregi zespołu wdarła się chwilowa ospałość, drużyna zostawiła więcej miejsca gościom, którzy tylko na to czekali. W efekcie strzelili gola kontaktowego. Gracz przebiegł 25 metrów z piłką, nikt go nie atakował, oddał piękny strzał w samo okienko z 18 metrów. Gol podziałał mobilizująco na nasz zespół. Nastąpiło ożywienie, znowu tworzyliśmy sytuację. Na 3:1 bramkę strzelił Nowosielski. Popularny Afro, grający na lewej obronie ładnie podłączył się do ofensywy i zamknął dośrodkowanie Szpojnarowicza. Ostatniego gola zdobywa bardzo aktywny Milczanowski, który po dwóch poprzeczkach chyba nie był sobą, gdyby piłka wpadająca do siatki nie ostemplowała najpierw obramowania bramki tym razem do słupka. Na szczęście wpadło!

Fotki z tego meczu autostwa Wojciecha Targowskiego, dziękujemy
_______________________________

Młodzicy starsi – mecz tej kolejki przełożony na 31.10 (środa), g. 14:00
________________________________

Młodzicy młodsi
EKOBALL SANOK 0:2 BENIAMINEK KROSNO (0:0)

Skład: Pawłowski Kacper, Podstawski Michał, Nowak Jakub, Januszczak Karol, Filipczak Filip, Filipczak August, Mateja Mateusz, Król Konrad, Andrzejewski Borys, Romaniak Paweł, Żurek Kacper, Czerwiwiec Jan, Rolnik Eryk, Jaruga Maciek, Masłowski Karol.

Relacja trenera Tomasza Matei:
Druga porażka w lidze młodzika młodszego. W sobotnie popołudnie warunki do gry były fatalne, mocno padający deszcz a do tego przenikliwe zimno ostro dało się we znaki grającym zespołom. Za przeciwnika mieliśmy drużynę Beniaminka Krosno, zespół bardzo dobry, który przez całe spotkanie kontrolował sytuację na boisku. Nasza drużyna broniąc się starała wyprowadzać kontry i mimo takiego obrotu spotkania to my mieliśmy dwie bardzo fajne sytuacje do zdobycia bramki. Pierwszą bramkę tracimy na początku drugiej połowy po rzucie rożnym (kolejna bramka stracona w ten sposób). Po stracie bramki próbujemy coś „szarpać” jednak drużyna Beniaminka była w tym dniu po prostu lepsza, co potwierdziła jeszcze jedna strzelona bramką. Ostatecznie przegrywamy 0-2 a już we wtorek kolejne spotkanie na stadionie w Bykowcach gdzie podejmować będziemy Szóstkę Jasło.
______________________________

Jutro, tj. we wtorek gramy dwa mecze młodzieżowe, a w środę kolejny. Wszystkie na stadionie Ekoball w Bykowcach.

25.09.2018 (wtorek):

godz. 15:30 – młodzik starszy – EKOBALL SANOK : ZIOMKI RZESZÓW

godz. 17:00 – młodzik młodszy – EKOBALL SANOK : SZÓSTKA JASŁO

26.09.2018 (środa)

godz. 16:00 – trampkarz starszy – EKOBALL SANOK : BEMIAMINEK KROSNO

W sobotę i niedzielę z kolei (29-30.09.2018) grają wszystkie drużyny zgodnie z planem. Czeka nas pięć wyjazdów i dwa mecze u siebie… O szczegółowych planach weekendu w czwartek.

UDOSTĘPNIJ