Relacja z sobotnich spotkań młodzieży KS EKOBALL SANOK

Junior młodszy (r. 2003-04)

EKOBALL SANOK 10:0 WISŁOKA DĘBICA (4:0)

Bramki: Kacper Zych 23’, Adrian Cyprych 26’, Mateusz Błażowski 33’ 47’ 50’, Maciej Zagórda 38’, Alex Florczak 70’ 71’, Jakub Szomko 75’ 85’

Skład: Wiktor Sołtysik (46’ Jakub Uluszczak) – Mikołaj Gawlewicz, Kacper Zych (46’ Kacper Tutak), Łukasz Piotrowski (46’ Jan Struzik), Jakub Strzęciwilk, Mateusz Gawlewicz, Jakub Szomko, Maciej Zagórda (46’ Szymon Makarski), Michał Słapiński (46’ Alex Florczak), Adrian Cyprych (46’ Damian Żuchowski), Mateusz Błażowski (60’ Filip Karczyński)

Relacja trenera Grzegorza Pastuszaka:
Pierwszy raz zagraliśmy na super przygotowanym stadionie „Wierchy” – MOSIR Sanok. Przez to pierwsze 20 minut troszkę wiązało chłopakom nogi i głowę, bo było sporo niedokładności. Jednak po pierwszej bramce zaczęliśmy grać z polotem, stwarzając sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych. Wszyscy zagrali dobrze, jednak szczególnie pochwalę tym razem najmłodszego z Nas, czyli Mikołaja Gawlewicza za super akcję i wyłożenie piłki Florczakowi do pustej bramki. Cały czas pracujemy nad zgraniem zespołu i różnymi wariantami w ataku jak i obronie.
_____________________________________

Trampkarz starszy (r.2005)
EKOBALL SANOK 0:0 ORZEŁ PRZEWORSK (0:0)

Skład: Mielnik – Joniak, Hott, Skiba, Kuczma, Pelc, Wojdyła, Rajchel, Szpojnarowicz, Targowski, Milczanowski; Buczek, Nowosielski, Jankowski, Rakoczy

Relacja trenera Jakuba Jaklika:
Wynik meczu nie skrzywdził żadnej z drużyn. Każda z nich stworzyła sobie kilka sytuacji strzeleckich, lecz dobra postawa obu defensyw sprawiła, że mecz zakończył się bezbramkowym rezultatem. Ponownie dobre zawody rozegrał Kuba Hott, prawie powtarzając strzelenie bramki z rzutu rożnego, lecz tym razem trafił w słupek, a po strzale z rzutu wolnego piłka obiła poprzeczkę. Ponadto znów świetny mecz Joniaka na prawej obronie, a także Szpojnarowicza, który mocno ponownie ‘szarpał’ na skrzydle. Prostopadłe podanie do Brajana Milczanowskiego było wprost idealne, po którym nasz najlepszy snajper wyszedł „sam na sam”, lecz po minięciu bramkarza, obrońca zdołał wybić futbolówkę. Goście w pierwszej połowie mieli kilka strzałów, lecz niezagrażających naszej bramce, dopiero w drugiej części gry zaatakowali groźniej. Po jednej z takich akcji wywalczyli rzut karny, który wyczuł i świetnie obronił Bartek Mielnik. Podsumowując mecz w trzech słowach – sprawiedliwy podział punktów.

Trampkarz młodszy (r.2006)

EKOBALL SANOK 1:3 MKS DAP DĘBICA (0:2)

Bramka: Aleksander Czuryło 75’

Skład: Haduch – Czuryło, Bobowski, Jajko, Kowalik, Miklicz, Nowak, Tarapacki, Wojtowicz, Zięba F, Zięba A, Buczek, Łuczejko, Pietrzkiewicz, Szewczyk

Relacja trenera Dawida Romerowicza:
W meczu z drużyną z Dębicy nasi zawodnicy byli zespołem lepszym, od początku do końca prowadzili grę do ostatnich minut próbując zmienić niekorzystny wynik. Niestety jak to jest w drużynach młodzieżowych nie zawsze przekłada się to na wynik i tak było w tym przypadku, gdzie przegraliśmy 1-3. Pomimo porażki można być zadowolonym z postawy drużyny, która przeprowadziła wiele składnych akcji, tylko brak wykończenia lub szczęścia sprawiał, że nic nie mogło wpaść w pierwszej części meczu. Pod koniec drugiej połowy piękną kontaktową bramkę na 1-2 zdobywa strzałem w okienko z 30 metrów Aleksander Czuryło. Wydawało się, że jeszcze coś strzelimy, bo drużyna grała już tylko na połowie DAP-u, lecz zamiast bramki na 2-2 przeciwnik wyprowadza kontrę i strzela na 1-3. Po tej bramce już zabrakło czasu na odwrócenie wyniku meczu.

Młodzik starszy (r.2007)

EKOBALL SANOK 1:1 IGLOOPOL DĘBICA (0:1)

Bramka: Michał Podstawski

Relacja trenera Tomasza Matei:
W sobotę udaliśmy się na mecz do Dębicy z tamtejszym Iglopolem. Mając w pamięci mecz rozgrywany w Sanoku wiedzieliśmy, iż będzie to bardzo trudny pojedynek. W pierwszej części zespół z Dębicy całkowicie nas zdominował grając bardzo dojrzałą piłkę. Oddajemy ją praktycznie bez walki, co sprawiło, że na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-0. Bramkę tracimy tradycyjnie – po rzucie rożnym. Zdecydowana rozmowa w przerwie sprawiła, że na drugą odsłonę spotkania wyszła zupełnie inna drużyna – walcząca i przede wszystkim stwarzająca sobie sytuacje bramkowe. Bramkę na 1-1 Zdobywa Misiek i mam nadzieję, że to trafienie pomoże nabrać większej pewności siebie w pozostałych meczach temu zawodnikowi. Więcej goli w tym meczu już nie padło, choć okazji nie brakowało. Podsumowując remis wydaje się jak najbardziej sprawiedliwy

Liga Okręgowa Młodzika – Krosno

EKOBALL II SANOK 8:1 BUKOWIANKA BUKOWSKO (4:1)

Bramki: Rolnik Eryk x4, Sołtysik Miłosz, Firlit Gabryś, Kowalik Aleksander, Głuszko Gracjan

W lidze okręgowej zmierzyliśmy się z zespołem z Bukowska. Bardzo ładna pogoda oraz fantastycznie przygotowane boisko sprawiło, że chłopaki zagrali znakomite zawody. Z meczu na mecz zawodnicy coraz śmielej poczynają sobie w rozgrywaniu piłki coraz odważniej uderzają na bramkę co przekłada się na bardzo dużą ilość sytuacji bramkowych.
Cztery strzelone bramki do przerwy sprawiły, że drużyna grając w drugiej połowie totalnie na luzie kreowała sobie akcje, po których można było tylko przyklaskiwać.
Brawa dla całej drużyny i oby tak dalej

Juniorzy starsi oraz młodzicy młodsi rozegrali swoje spotkania w miniony wtorek oraz środę, o wynikach których pisaliśmy.