Realizujemy kolejny projekt !!! Ostrzymy łyżwy i … jazda … od Nowego Roku 

  Czy ktoś pamięta naukę jazdy na łyżwach organizowaną przez Ekoball w poprzednich latach??? Jeśli nie – w zał. kilka archiwalnych fotek z lat 2011-2012 oraz 2014. Wówczas pierwsze nauki na lodzie pobierali co niektórzy aktualni piłkarze drużyny seniorskiej… Jak dotąd przeprowadziliśmy trzy podobne projekty na lodzie, i wszystkie cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.
  Będą prowadzone zajęcia „od zera” oraz dla tych, którzy już coś potrafią, a zechcą nauczyć się odrobinę więcej… Utworzymy odpowiednie grupy wg poziomu zaawansowania oraz wieku, przydzielając do odpowiednich trenerów. Nie zabraknie konkursów, „mini-gierek” hokejowych oraz zabaw. Oby obyło się bez stłuczeń i upadków, ale to raczej jest nieuniknione i wkalkulowane… Odbędzie się 20 godzin zajęć dla każdej grupy.

  Szczegółowe informacje oraz zapisy na zajęcia już po świętach.

  Wśród kilku tysięcy projektów, tylko 151 zostało dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W gronie pozytywnie rozpatrzonych, znalazł się kolejny wniosek Klubu Sportowego Ekoball. Dzięki temu ponownie urozmaicimy halowe treningi piłkarskie, oraz zapewnimy, że na feriach dzieci zapomną o nudzie… Oczywiście zajęcia te dla wszystkich piłkarzy Ekoballu będą nieodpłatne!

  Projekt na prowadzenie zajęć sportowych dla uczniów, ukierunkowanych na upowszechnianie sportów zimowych dofinansowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.

  UDOSTĘPNIJ