Przypomnienie! To już jutro – 30 czerwca 2020 – pierwsze zajęcia.

  Nabór dzieci do najmłodszej grupy EKOBALL STAL SANOK. Zapraszamy serdecznie na pierwsze zajęcia wszystkich przedszkolaków. Szczegóły na plakacie.

  Wszystkie „maluszki”, które pragną postawić pierwszy piłkarski krok, trafiają pod skrzydła naszego etatowego ekoballowego „Ojca Wirgiliusza”, czyli trenera Bernard Sołtysika. To pod jego wodzą „maluszki” przeobrażają się w prawdziwych piłkarzy niczym gąsienica w motyla, a tych motylków w Klubie było już kilka dobrych setek… Życzymy Wam, by każdy z Was czuł się na zielonej trawce niczym Paź Królowej na łące pełnej kwiatów…
  Zachęcamy wszystkich rodziców, którym dobry i harmonijny rozwój dziecka leży na sercu by posłać dzieci na takie zajęcia. Po pierwszym treningu zostaną rozwiane wątpliwości „czy warto?”… Gwarantujemy zdrowe i normalne podejście do dzieci, ze wskazaniem na „dzieci”, nie na wynik. Gwarantujemy jednocześnie dobry poziom szkolenia, uśmiech, radość, rywalizację, naukę, systematyczność oraz wiele niezapomnianych przeżyć sportowych i mnóstwo przyjaźni na całe życie…
  Nie obiecujemy, że każdy zostanie Lewandowskim, ale z pewnością każdy dostanie szansę by nim zostać, choćby takim na miarę III ligi.

  _____________________________________
  Informujemy również, że trwa ciągły nabór wtórny do pozostałych grup dziecięcych i młodzieżowych – o tym poniżej.
  _____________________________________

  Dołącz do najlepszych, zostań zawodnikiem KS EKOBALL STAL SANOK
  Nasz Klub prowadzi ciągły nabór do WSZYSTKICH roczników. Na podjęcie treningów nigdy nie jest za późno! Jeżeli chcesz spróbować swych sił w walce z najlepszymi na Podkarpaciu, jeżeli chcesz zostać zawodnikiem działającego od wielu lat i największego klubu sportowego w Sanoku skontaktuj się z trenerem swojego rocznika (numery poniżej). U nas znajdzie się miejsce dla każdego.

  Jako jedyni prowadzimy drużyny w rozgrywkach wszystkich lig od młodzika do seniora. U nas nie ma podziału na lepszych i gorszych, każdy dostaje swoją szansę. Naszym celem jest zapewnienie każdemu zawodnikowi jak najlepszych warunków do rozwoju, ale też i dbałość o rozwój sanockiej piłki nożnej, godne reprezentowanie Miasta Sanoka i regionu we wszystkich rozgrywkach – do seniora włącznie.

  Nasze główne atuty to doświadczona, posiadająca przygotowanie pedagogiczne i wieloletnią praktykę w pracy z młodzieżą kadra trenerska, znakomita baza treningowa ze świetnie przygotowanymi naturalnymi boiskami, z których korzystają bez ograniczeń wszystkie trenujące u nas grupy oraz różnorodność zajęć (oprócz piłki nożnej nauka pływania, jazdy na łyżwach, obozy sportowe, turnieje i wiele innych).
  Potwierdzeniem jakości naszej pracy jest stałe zainteresowanie naszymi wychowankami ze strony klubów z wyższych lig, ale przede wszystkim fakt, że drużyna seniorów występująca w IV lidze złożona jest niemal wyłącznie z naszych wychowanków.

  Kontakt:
  Trener koordynator Piotr Kot – 510 075 043
  Juniorzy starsi (rocznik 2002-03) – trener Sebastian Jajko – 609824124
  Juniorzy młodsi (rocznik 2004-05) – trener Grzegorz Pastuszak – 728 789 157
  Trampkarze starsi (rocznik 2006) – trener Dawid Romerowicz – 693 390 306
  Trampkarze młodsi (rocznik 2007) – trener Tomasz Mateja – 502 377 303
  Młodzicy Starsi (rocznik 2008) – trener Adam Florek – 500 071 284
  Młodzicy młodsi (rocznik 2009) – trener Damian Popowicz – 534 249 504
  Orlicy starsi (rocznik 2010) – trener Jakub Jaklik – 663 381 423
  Przedszkole Ekoball (roczniki 2011, 2012, 2013, 2014 i młodsi – trener Bernard Sołtysik – 601 936 129. .

  UDOSTĘPNIJ