PRZEŁOM BESKO 0:0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [27.04.2019]

PRZEŁOM BESKO 0:0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (0:0)

Skład: 1. Krzanowski – 2. Ząbkiewicz, 22. Kokoć, 5. Adamiak, 13. Wójcik (9. Kuzio 79′) – 23. Tabisz, 20. Jaklik, 6. Niemczyk (17. Femin 80′), 8. Pielech (21. Posadzki 69′), 19. Lusiusz – 11. Sobolak (10. Sieradzki 70′)

Relacja live pisana w trakcie meczu:
Po 20 minutach gry wynik bezbramkowy. Posiadamy zdecydowaną przewagę, choć na razie bez stuprocentowych okazji. Oddajemy cztery strzały na bramkę, w tym trzykrotnie z dystansu próbuje wyróżniający się gracz Damian Niemczyk

W 25 minucie ogromną szansę marnuje Besko, po dobrze bitym kornerze i dwukrotnej próbie strzałów.

Chwilę wcześniej zderzenie głowami Adamiaka i Kokocia, potrzebna była interwencja naszego medyka Janusza Wojnarowskiego.

33 min. Fantastyczna akcja naszego zespołu. Rajd przez pół boiska Kuby Ząbkiewicza kończy się świetnym dośrodkowaniem. Wybita przez bramkarza piłkę trafia na 25 metrze do Sobolaka, który nie zastanawiając się, huknął potężnie z półwoleja. Piłka niestety trafiła w poprzeczkę.

45 minut gry za nami. 0-0, choć okazji na gole nie brakowało… Liczymy na trafienia w drugiej połowie, oczywiście dla Ekoballu Stali Sanok.

Druga połowa rozpoczęta. Godz. 17.57. Obydwa zespoły bez zmian.

55 minut gry za nami. Mecz troszeczkę się „rozhuśtał”… Dwie, trzy zmiany powinny nastąpić lada chwila… Za bramką rozgrzewający się wszyscy rezerwowi gracze.

W 60 minucue meczu mamy kolejną okazję bramkową. Dośrodkowanie Niemczyka wolejem kończy Adamiak. To była 100-procentowa okazja… Karol dostał piłkę na piąty metr, bramkarz stał na linii. Wystarczyło trafić w bramkę… Aj, jaka szkoda. Niestety, piłka przeszła tuż obok słupka.

Minutę później Sobolak strzela „Panu Bogu w okno” z 16 metrów.

Świetna indywidualna akcja piłkarza Przełomu. Po dryblingu strzał w okienko bramki łapie na szczęście Krzanowski.

65 min. Dawid Posadzki zmienia Dominika Pielecha.

67 min. Kolejną zmianę desygnuje trener Ostrowski. Sebastiana Sobolaka zastępuje Bartosz Sieradzki.

Brrrrrr… Zrobiło się okropnie zimno, ciemno i wietrznie. Szukamy plusów… Nie pada…

77 min. Mateusz Kuzio zastępuje Patryka Wójcika.

79 min. Arkadiusz Femin zmienia Damiana Niemczyka.

Czekamy na gola…

Besko wybija każdą piłkę byle dalej od własnej bramki, choć jedna akcja była całkiem niezła, znów zakończona dobrym strzałem gracza z nr 15, najlepszym chyba w ekipie gospodarzy.

Nasi piłkarze próbują do samego końca zadać decydujący cios. Najlepszą okazję miał Sieradzki, jednak nieczysto trafił piłkę głową.

Dwa dobre rajdy Mateusza Kuzio lewą stroną, również nieskuteczne lub brakło ostatniego podania.

Sędzia dolicza 3 minuty do komunalnego czasu gry.

Koniec… Szkoda. Zamiast 3 punktów, mamy 1… Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma… Wbrew pozorom i przewidywano to wcale nie był łatwy mecz.
Brawa dla Beska za twardą, nieustępliwą walkę.
Naszym dziękujemy również. Chcieli bardzo, grali całkiem nieźle, niestety nie udało się… Piłkę kochamy jednak dlatego, bo jest bardzo nieprzewidywalna…

Zapraszamy już w środę 1 maja na kolejny mecz. O godz. 17 podejmiemy Orła Przeworsk.