Pracowity tydzień piłkarzy z rocznika 2007

foto: UKS Bratek Gimball Łukowe-Juniorzy Starsi (profil fb)

Trener Tomasz Mateja: Oprócz treningów chłopaki rozegrali trójmecz systemem 9×9 z Wilczkami Lesko oraz Kolejarzem Zagórz, gdzie nie chodziło o wynik, ale o naukę gry przed zbliżającą się Podkarpacka Ligą Młodzika Młodszego.

W niedzielę wybraliśmy się na do Czaszyna na szóstą edycję Pikniku Sportowego Czepiel Cup. W turnieju dla naszego rocznika udział wzięły drużyny z Łukowego, Czaszyna, Kolejarza Zagórz, Kolejarza Zagórz oddz. Rzepedź, Remix Niebieszczany oraz nasza ekipa. Po rozegraniu meczów systemem każdy z każdym to właśnie drużyna Ekoballu zdobyła najwięcej punktów (cztery zwycięstwa i remis) i zajęła pierwsze miejsce. Oprócz miejsc drużynowych została wręczone statuetka dla najlepszego strzelca, którą otrzymał Aleksander Słota reprezentujący drużynę z Czaszyna oraz statuetka dla najlepszego zawodnika, która trafiła do naszego zawodnika Jaśka Czerwiwca.

Skład: Eryk Rolnik, Mikołaj Kobierski, Szymon Jachimowski, August Filipczak, Filip Filipczak, Borys Andrzejewski, Konrad Król, Mateusz Mateja, Kacper Żurek, Jasiek Czerwiwiec oraz gościnnie Paweł Romaniak (r.2008), Łukasz Mateja (r.2010)

UDOSTĘPNIJ