Porażki juniorów starszych oraz juniorów młodszych

Juniorzy starsi:
EKOBALL SANOK 1:3 STAL MIELEC (1:0)
Bramka: Pielech

Juniorzy młodsi:
EKOBALL SANOK 0:2 RESOVIA RZESZÓW (0:1)

Mimo, że w meczach ze Stalą Mielec oraz Resovią Rzeszów nie byliśmy faworytami, to postawiliśmy wysoko poprzeczkę rywalom. Ba – juniorzy starsi mogli, i powinni ten mecz wygrać. Przy stanie 1-0 dla Ekoballu mieliśmy 2 wyśmienite okazje do podwyższenia rezultatu, jednak nie trafialiśmy do bramki nawet z 4 metrów – fakt, z trudnej półgórnych piłek, mimo wszystko były to stuprocentowe sytuacje. Wyrównanie dla Mielca padło z kolei po fatalnym błędzie naszej defensywy (zbyt krótkie podanie do bramkarza…). Przy stanie 1-1 mecz był bardzo wyrównany, i mimo wielu okazji z obydwu stron, bramki strzelali tylko goście.

Juniorzy młodsi również stoczyli niezły bój z Resovią, jednak jak wszyscy wiemy – nikt nie ocenia stylu, a liczy się w tych kategoriach wiekowych tylko to co w siatce. 0-2 jednak ujmy nie przynosi, a gra napawa optymizmem na przyszłość

Relacje pomeczowe oraz opinie trenerów ukażą się na naszym profilu w poniedziałek.

Okazja do rehabilitacji już we wtorek. Juniorzy starsi udają się do Pilzna na mecz z Rzemieślnikiem, z kolei młodsi wyjada do Krosna na spotkanie derbowe z Karpatami.

Fotki z rozegranych spotkań poniżej: