POLSKA vs. SŁOWENIA z Ekoballem – eliminacje do ME 2020 – Stadion Narodowy w Warszawie

Oficjalne pożegnanie Łukasza Piszczka !!!

Jedziemyyyyyy ???????

19 listopada 2019 (wtorek) o godz. 20:45 odbędzie się ostatni eliminacyjny mecz do Mistrzostw Europy 2020. Przeciwnikiem naszej Kadry będzie reprezentacja Słowenii, której ulegliśmy w Lublanie 0-2. O tym, że będzie to znakomity mecz, nie trzeba nikogo przekonywać, wszak nasi piłkarze oprócz tego, że będą żądni rewanżu, walczą jednocześnie o rozstawienie z pierwszego koszyka podczas EURO. Wszystko wskazuje na to, że zagramy w najmocniejszym składzie, z Glikiem, Krychowiakiem i Lewandowskim na czele. Mało tego. Dziś zapadła decyzja, że w meczu tym nastąpi oficjalne pożegnanie jednego z najlepszych bocznych obrońców w historii reprezentacji – Łukasza Piszczka, który ma wyjść w podstawowym składzie, zagrać 20-25 minut i zejść przy owacji 56 tysięcy kibiców. Podobne pożegnanie w kadrze, którego byliśmy świadkami w meczu z Islandią miał Artur Boruc przed dwoma laty.

O atmosferze Stadionu Narodowego nikomu nie trzeba specjalnie mówić. Przeżycie, będąc na meczu kadry Polski jest niesamowite, nieważne, czy ktoś jest pierwszy czy dziesiąty raz. Szczególna atmosfera panuje w tym miejscu od momentu, gdzie przy komplecie publiczności odśpiewany hymn powoduje, że na plecach pojawiają się tzw. „ciary”. Później już, każdy w amoku czeka na bramki biało-czerwonych, potęgujące wspaniały świąteczny nastrój. Po takim meczu nawet kości po wielogodzinnej podróży „tam i z powrotem” nie bolą…

Zapraszamy do zapisów.

Dotychczas oglądaliśmy wspólnie z brygadą Ekoballu następujące mecze REPREZENTACJI POLSKI:

POLSKA 4:0 GRUZJA
POLSKA 4:2 ISLANDIA
POLSKA 0:0 URUGWAJ

a także m.in. mecze Ligi Europejskiej
LEGIA WARSZAWA 2:1 METALIST CHARKÓW
WISŁA KRAKÓW 1:0 FULHALM LONDYN
________________________________

WAŻNE INFORMACJE:

Posiadamy limit 100 biletów (2 autokary). Zapisy trwają do najbliższego piątku, do godz. 16:00. Decyzja zatem do podjęcia jest błyskawiczna. W pierwszej kolejności jadą Dzieci/Młodzież Ekoballu plus Rodzice i trenerzy. W dalszej kolejności – pod warunkiem wolnych miejsc – osoby nie związane z Klubem.

Obowiązuje zasada – „KTO PIERWSZY TEN LEPSZY”.

Koszt wyjazdu 290 zł lub 330 zł w zależności od rodzaju kupionego biletu. Tańsza wersja – kibicujemy z trybuny za bramką, droższa wersja – z boku boiska (pod warunkiem, że bilety będą jeszcze dostępne!).

Cena obejmuje – transport, bilet, dwudaniowy obiad przed meczem, pizza po meczu, NNW)

UWAGA !!!! WAŻNA INFORMACJA O ZAPISACH !!!!
Zgłoszenia tylko i wyłącznie drogą SMS pod numer 509-226-573 z podaniem imienia, nazwiska, adresu, nr PESEL. Wraz z wysłanym SMS proszę podać czy wybieracie państwo wersję z tańszym biletem czy droższym. Wszystkie bilety kupujemy na jeden sektor, a o tym jaki to będzie bilet, zadecyduje większość.

Zaliczka 200 zł (lub całość) płatna w piątek po meczu seniorów (stadion Wierchy), lub w poniedziałek w biurze Klubu. Pozostała kwota płatna w autokarze.

Plan wyjazdu:

19.11.2019 (wtorek):
– wyjazd ok. godz. 10:30
– obiad pod Warszawą ok. 16:00
– przybycie na stadion ok. 18:30
– mecz POLSKA : SŁOWENIA godz.20:45
– wyjazd ze stadionu 23:30
– pizza 00:00
– powrót do Sanoka ok. 6:30 (środa)

W zał. kilka fotek z poprzednich ekoballowych wyjazdów do stolicy.

UDOSTĘPNIJ