POLSKA : URUGWAJ – ważne informacje!

  POLSKA : URUGWAJ – ważne informacje!

  Już za dwa dni – 10 listopada 2017 (piątek) wyjeżdżamy do Warszawy na jeden z ostatnich kontrolnych sprawdzianów naszej Kadry przed Mistrzostwami Świata. POLSKA – URUGWAJ to mecz dwóch drużyn, które zapewniły sobie awans do przyszłorocznego czempionatu, który rozgrywany będzie w Rosji. Bilety na to spotkanie rozeszły się jak świeże bułeczki. Wśród kompletu – niemal 60 tysięcy kibiców zasiądzie 85-osobowa grupa młodych piłkarzy Ekoball, ich rodziców oraz osób zaprzyjaźnionych z Ekoball-em. Zapowiada się wspaniałe widowisko.

  Selekcjoner Adam Nawałka powołał na ten ważny sparing najlepszych piłkarzy, których będzie przygotowywał do MŚ. W roli głównej oczywiście wystąpi Lewandowski z Błaszczykowskim, Glikiem, Grosickim i spółką. Będziemy również świadkami pożegnalnego występu z orzełkiem na piersi Artura Boruca.

  Szczegóły wyjazdu:

  * Zbiórka – parking KAUFLAND, godzina 9:30, wyjazd 10:00
  * Dwudaniowy obiad w Białobrzegach 15:30-16:30
  * Przyjazd do Warszawy: ok. 18:00;
  * Dojazd na parking przy Stadionie Narodowym: 19:00
  * Czas wolny pod stadionem (na zakup szalików, pamiątek, koszulek) do godz. 19:30
  * Wejście na stadion: 19:30 – 19:45
  * Rozgrzewka: 20:15
  * Hymny: 20:40
  * Mecz: POLSKA – URUGWAJ: 20:45
  * Wyjazd ze Stadionu: 23:00
  * Pizza: 23:30-00:30
  * Powrót do Sanoka – ok 7:00 (sobota)

  * OBOWIĄZKOWO zabieramy ze sobą dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport, legitymację szkolną, itp)

  ** Dzieci, które jadą z rodzicami podczas wyjazdu znajdują się pod opieką rodziców.

  *** Dla dzieci, które jadą bez opieki rodziców, OBOWIĄZKOWO należy donieść pisemną zgodę na wyjazd dziecka do Warszawy w dniach 10-11.11.2017. Prosimy również o odbiór dziecka po powrocie z Warszawy o wyznaczonej godzinie. Będziemy dzwonić z trasy, jeśli okaże się, że wracamy szybciej lub później niż jest to zaplanowane.
  WAŻNE: proszę nie wyciszać w nocy telefonów, i mieć go ciągle przy sobie (bo takie przypadki podczas poprzednich wyjazdów bywały).

  W przypadku dzieci, które jadą z opiekunami Ekoball-u i ich rozładowanej komórki (co jest bardzo prawdopodobne z uwagi na ilość gier na telefonach :) ), kontakt do organizatora wyjazdu, na który w każdej chwili można zadzwonić: Bogusław Rajtar 509226573.

  UWAGA: z uwagi na późną porę rozgrywania meczu oraz prognozowaną niską temperaturę, należy zabrać ze sobą ciepłe ubranie – czapki, rękawiczki, kurtki zimowe, szaliki oraz (również obowiązkowo) – rajtuzy, kalesony lub długie opinacze – na stadionie jest naprawdę bardzo zimno!

  Do autobusu warto zabrać kocyki i poduszeczki, bo z doświadczenia wiemy, że 95% załogi w autobusie zasypia i takie gadżety bardzo się przydają.

  KTO MA MOŻLIWOŚĆ – UBIERA SIĘ NA BIAŁO-CZERWONO, bierze szaliczki, czapeczki, itp. Twarze wymalujemy w autokarze.
  _____________________________________

  Uwaga: Mimo, że nie ma już wolnych miejsc – zachęcamy do wpisania się na listę rezerwową na mecz, bowiem podczas ostatnich grupowych wyjazdów na spotkania reprezentacji – z Gruzją i Islandią – w obydwu przypadkach rozchorowała się jedna osoba, i nie pojechała na mecz. W takim przypadku zwalnia się miejsce, i praktycznie jeszcze we czwartek wieczór lub piątek rano można otrzymać informację o wyjeździe. Obowiązuje zasada – kto pierwszy – ten lepszy…

  UDOSTĘPNIJ