Polska – Urugwaj z Ekoballem (krótka relacja, zdjęcia)

  Dojechaliśmy do Warszawy, która przywitała nas na deszczowo, ale za to jest dość ciepło. Za 30 minut dotrzemy pod PGE Narodowy.

  Jesteśmy pojedzeni, uśmiechnięci, wymalowani i gotowi do głośnego dopingu…65 gardeł z Sanoka na pewno da znać o sobie wśród garstki 58 tysięcy ludzi…
  Czekamy na emocje, bramki, zwycięstwo!

  19:05 Właśnie mija nas kolumna Policji, która eskortuje autokar z reprezentacją Urugwaju.

  19:20 Kolejna kolumna Policji, a między radiowozami autokar z napisem ŁĄCZY NAS PIŁKA. To nasi.. Autokar od razu rozbrzmiał śpiewem POLSKA BIAŁO CZERWONI….

  Wynik najgorszy z możliwych, bo bezbramkowy, mimo to – wycieczka i atmosfera „przednia”. To pierwszy taki rezultat w historii wyjazdów z Ekoballem. Zarówno w Krakowie jak i w Warszawie (kadra oraz puchary), zawsze oglądaliśmy mnóstwo goli.

  Jest godzina 0:00, właśnie dojeżdżamy na pizzę. Do zobaczenia o 7 rano w Sanoku.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu. Ekoball!


  Zapisy, zapisy…

  Już od dziś można zbierać „kieszonkowe” na kolejny wyjazd z Ekoballem na mecz Reprezentacji Polski. Czy warto? Zapytajmy kolegów (koleżanki), którzy byli wczoraj na Narodowym… Z kim, gdzie i kiedy zagramy – będziemy wiedzieć w połowie grudnia…

  Również powoli przygotowujemy się do zapisów na kolejne rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa. Najprawdopodobniej będziemy rywalizować bez Krosna, i bezpośrednio zwycięzcy poszczególnych kategorii rozgrywek w Sanoku wyjadą na Finał Finałów do Wałbrzycha. Kto pierwszy ten lepszy (mowa o wyborze reprezentacji). Wkrótce decyzje ostateczne, zamknięcie regulaminów i otwarcie zapisów. W bieżącym roku przez okres prawie trzech miesięcy gościliśmy 49 drużyn i prawie pół tysiąca dzieci. Zapraszamy!

  UDOSTĘPNIJ