Półfinał Okręgowego Pucharu Polski. Plan zrealizowany. Pewny awans do finału.

COSMOS NOWOTANIEC 1:3 GEO-EKO EKOBALL STAL SANOK (1:0)

Do przerwy po bramce z rzutu karnego w 40 minucie meczu, Cosmos prowadzi 1-0. Strzelcem bramki Piotr Spalinski, były piłkarz Stali Sanok.
    W 47 minucie spotkania do wyrównania doprowadza Damian Niemczyk. Asystował mu Sebastian Sobolak.

W 55 minucie meczu wychodzimy na prowadzenie. Drugą asystę zalicza Sobolak, który pięknie wyłożył futbolówkę na piąty metr. Tam zimną krew zachował Damian Baran, który umieścił piłkę w siatce. Brawo.
    56 min meczu, prowadzimy już 3-1. Piękną wrzutkę na bramkę strzałem głową zdobywa Kamil Adamiak.

Skład: Krzanowski (ż.) – Ząbkiewicz (ż.), Karol Adamiak (88 Gąsior), Lorenc (ż, 2ż. – cz 90), Kaczmarski (88 Wladyka) – Tabisz (83 Szymon Słysz), Baran (68 Jaklik), Posadzki (65 Jakubowski), Kamil Adamiak (71 Kacper Słysz), Niemczyk – Sobolak
    Finałowym rywalem będą Karpaty Krosno, którzy pokonali w półfinale drużynę Czarnych Jasło 1-0.