Podsumowanie piłkarskiego weekendu 09-10.04 2022

To był niezły weekend dla zespołów Klubu Sportowego Ekoball Stal Sanok. Warto wspomnieć, że imponujące zwycięstwo na wyjeździe zaliczyli seniorzy, którzy pokonali Czarnych Trześń 0:4 a nasze zespoły Juniora Starszego i Trampkarza Starszego wygrały u siebie z rówieśnikami z Przeworska. Poniżej jak zwykle prezentujemy pełne podsumowanie zmagań z obecnego weekendu.

Seniorzy

Czarni Trześń 0:4 Ekoball Stal Sanok

W tę sobotę o godzinie 13:00 rozpoczął się mecz, w którym nasza drużyna Geo-Eko Ekoball Stal Sanok wygrała w Trześni z gospodarzami 0:4.

Junior Starszy

Ekoball Stal Sanok 3:2 Orzeł Przeworsk
Bramki dla nas: Maciej Zagórda 23′, Łukasz Piotrowski 38′, Łukasz Piotrowski 45′
Dla gości: 78′ Tomasz Majba, 90’+2 Krystian Kowal

Skład: Mateusz Błażowski, Maciej Zagórda, Maksymilian Wojdyła, Mateusz Solon, Michał Słapiński, Łukasz Piotrowski, Damian Pelczarski, Szymon Makarski, Filip Karczyński, Mateusz Gawlewicz, Adrian Cyprych

Junior Młodszy

Ziomki Rzeszów 5-1 Ekoball Stal Sanok

Skład: Haduch- Joniak, Buczek Sz., Czuryło, Miklicz (65 Wojtowicz), Wiśniowski, Skiba, Jajko, Czymczuk, Chęć, Mateja (45 Buczek K.). Bramka: Chęć.

Relacja trenera: Osłabiona drużyna juniorów młodszych nie sprostała drużynie z Rzeszowa. Mimo wysokiej porażki nasi zawodnicy walczyli w arcytrudnych warunkach (ulewa i przenikliwe zimno) o każdą piłkę, jednak to gospodarze byli tego dnia lepsi i skuteczni.

Trampkarz Starszy

Ekoball Stal Sanok 8:0 Orzeł Przeworsk
Bramki:
Król 2, Andrzejewski 2, Masłowski 2, Nowak, Mateja

Skład: Knurek, Januszczak, Kloc, Andrzejewski, Żak, Sołtysik, Mateja, Król, Masłowski, Czerwiwiec, Nowak, Czaja, Ostrowski, Materna, Podstawski

Relacja trenera: Ligowa wygrana z Przeworskiem. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych mecz odbył się na bardzo dobrze przygotowanej naturalnej płycie w Bykowcach. Od samego początku staramy się kontrolować spotkanie a dzięki temu, że byliśmy w tym dniu szybsi i silniejsi od przeciwnika udało nam się to znakomicie. Cieszy fakt, że coraz lepiej wygląda nasza gra zespołowa i, mimo iż pracy przed nami bardzo dużo to cały czas idziemy do przodu (poza fragmentem gry, w którym każdemu zawodnikowi włączył się tryb „strzał” z każdej pozycji). Brawa dla chłopaków i dla wszystkich, którzy mimo niesprzyjającej aury zdecydowali się kibicować naszym zawodnikom.

Trampkarz Młodszy

FKS Stal Mielec 8:0 Ekoball Stal Sanok

Skład: Romaniak Paweł, Stroka Alex, Sztorc Miłosz, Bil Franciszek, Mrozek Miłosz, Rajtar Antoni, Tymoczko Miłosz, Cyran Tomasz, Wilusz Krzysztof, Janusz Ksawery, Mielecki Jakub, Jakieła Dominik, Zioło Bartosz, Karczyński Oskar, Firlit Gabriel

Relacja trenera: W sobotni ranek zmierzyliśmy się z drużyną FKS Stal Mielec. Drużyna bardzo mocna, pod wieloma względami. Myślę, że będzie to pretendent do awansu. Bardzo wysoki poziom techniczny i silne warunki fizyczne nie pozwoliły nam dzisiaj nawiązać rywalizacji, tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Wprawdzie pierwsza połowa skończyła się 2-0 gdzie bramki straciliśmy ponownie po błędach indywidualnych i nieporozumieniu między zawodnikami, to druga połowa była już pokazem strzeleckim Mielczan. Swoje szanse mieliśmy w sytuacjach Gabrysia Firlita, Bartka Zioło czy Krzysztofa Wilusza, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki.

Młodzik Starszy

Kolejarz Zagórz 5-1 Ekoball Stal Sanok

Skład: Terefinko Lemko Wiejowski Rudy Ziarko Sudyka Hałasowski Sierota Dygoń Sobolak Rajchel Gocko

Relacja trenera: Gospodarze tego spotkania prezentowali się lepiej dzisiejszego dnia i zasłużenie zainkasowali 3 punkty. Do przerwy było 1-1 na początku 2 połowy nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam, a po chwili zdarzył nam się przestój, który kosztował 3 stracone gole w 10 minute. W kolejnych spotkaniach musimy wykazać się zdecydowanie większym zaangażowaniem w grę nawet gdy przeciwnik jest silniejszy fizycznie.