Podsumowanie piłkarskiego tygodnia 26.03.22

Podsumowanie Piłkarskiego weekendu naszych drużyn, które rozgrywały mecze pomiędzy 26-27 marca 2022 roku. Niestety to nie był dobry weekend naszych drużyn, które muszą szukać punktów w kolejnych spotkaniach.

Seniorzy:

Piłkarze Geo-Eko Ekoball Stal Sanok ulegli na wyjeździe Stali II Mielec 4:1, o czym informowaliśmy w osobnym wpisie.

Stal II Mielec 4:1 Ekoball Stal Sanok

1-0 Krystian Kardyś 24′
2-0 Krystian Kardyś ’50’
3-0 David Poreba 60′
3-1 Andrei Trukhan 66′
4-1 Damian Pyryt 67′

Skład Ekoball Stal Sanok: Krzanowski Piotr, Gawlewicz Mateusz, Lorenc Piotr, Suszko Sebastian, Szymon Słysz, Rivera Andrew, Niemczyk Damian, Adamiak Kamil, Bouteraa Sofiane, Słysz Kacper, Trukhan Andrei.

Rezerwowi: Jagniszczak Mateusz, Piotrowski Łukasz, Zagórda Maciej, Pielech Filip, Jaracz Mateusz, Gąsior Dawid.

Junior starszy:

APPN Mielec 4:2 Ekoball Stal Sanok

Bramki dla nas strzelił Michał Chęć. Drużyna gospodarzy posiadała przewagę i zasłużenie wygrała, choć przy stanie 1:1 mieliśmy doskonałą sytuację na objęcie prowadzenia i gdyby Max Wojdyła wykorzystał tę szansę, to mecz mógłby się zakończyć inaczej. Chłopaki zostawili sporo zdrowia na boisku. Widać było zaangażowanie i wole zwycięstwa. Niestety nie udało się osiągnąć lepszego rezultatu. Na szczęście kolejny mecz już w najbliższą niedzielę i szansa na poprawę humoru.

Junior młodszy:

JKS SMS II Jarosław 3:2 Ekoball Stal Sanok

Skład: Haduch-Joniak, Buczek (65 Tarapacki), Nowosielski, Miklicz (55 Wiśniowski), Kowalik, Pelc, Jajko (46 Mateja), Skiba, Czymczuk (46 Czuryło), Chęć (46 Król).

Bramki dla naszej drużyny zdobywali Wiśniowski i Król. Ambitna postawa młodych Stalowców w meczu, w którym karty rozdawał przypadek (kiepska „murawa” i wiatr uniemożliwiły obydwu drużynom grę w piłkę). Mniej błędów popełnili miejscowi i mimo osiągnięcia w drugiej połowie przewagi, naszym zawodnikom nie udało się wyrównać, choć okazje ku temu były. Będziemy szukać punktów w kolejnych spotkaniach.

Trampkarz młodszy:

Ekoball Sanok 1:1 Karpaty Krosno

Rocznik trenera Florka rozegrał mecz towarzyski.
Relacja trenera: „Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu rocznika 2008. Pomimo braków kadrowych i gry 2 bramkarzy w formacji obrony daliśmy radę w konfrontacji z wyżej grającym w lidze zespołem z Krosna. Jestem zadowolony z postawy chłopaków, którzy dość szybko uczą się grać w nowym systemie, którym chcemy wychodzić na kolejne mecze. Za tydzień pierwszy mecz o punkty z DAP Dębica.”

Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym drużynom, zarówno seniorom jak i młodzieży oraz dzieciom trenującym w Klubie Sportowym Ekoball Stal Sanok.

UDOSTĘPNIJ