Podsumowanie piłkarskiego tygodnia 02-06.04 2022.

W ubiegły weekend zapowiadaliśmy wiele spotkań naszych zespołów. Niestety, z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych większość spotkań młodzieżowych musiała zostać przełożona. Poniżej pełne podsumowanie piłkarskiego tygodnia 02-06.04 2022. 

Seniorzy

Ekoball Stal Sanok 0:1 Polonia Przemyśl

W sobotę 2 Kwietnia 2022 roku piłkarze Ekoball Stali Sanok przegrali na „Wierchach” z zespołem Polonii Przemyśl.

Błękitni Ropczyce 1:1 Ekoball Stal Sanok

W kolejnym meczu rundy wiosennej Podkarpackiej IV Ligi, który odbył się w środę 06.04.2022, remisujemy na wyjeździe 1:1 z Błękitnymi Ropczyce. 

 

Trampkarz Starszy (2007)

Ekoball Stal Sanok – Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (1-0) Bramki: Mateja, Król
Skład: Pelczarski, Januszczak, Nowak, Andrzejewski, Czerwiwiec, Materna, Król, Masłowski, Żurek, Mateja, Sołtysik, Ostrowski, Żak, Kloc, Czaja, Podstawski, Knurek

Relacja trenera Mateji: Trzy punkty z Kolbuszową. W pierwszym meczu rundy wiosennej pokonujemy Kolbuszowiankę Kolbuszowa 2-0. W całym spotkaniu widać było, że chłopaki muszą więcej czasu spędzić na trawie, bo nie do końca jeszcze ją czują. Mimo dość dużej przewagi nie potrafiliśmy umieścić piłki w bramce przeciwnika.

Pierwszą bramkę tej rundy zdobywa Mati i na przerwę schodziliśmy ze skromną zaliczką. Druga połowa dużo lepsza niż pierwsza jednak mimo kilku świetnych okazji piłka tylko raz znalazła drogę do siatki po strzale Kondzia z rzutu karnego. Cieszy fakt, że do drużyny powrócili Kuba, Kacper, oraz Michał, dzięki czemu nasza drużyna jest jeszcze silniejsza

 

Trampkarz Młodszy (2008)

DAP Dębica 7:0 Ekoball Stal Sanok

Skład: Knurek, Stroka, Sztorc, Wilusz, Cyran, Rajtar, Tymoczko, Jakieła, Zioło, Mielecki, Karczynski, Janusz, Firlit, Bil, Mrozek.

Relacja trenera: Porażka zasłużona, jednak trochę za wysoka, ponieważ chłopcy mieli także swoje bardzo dobre sytuacje, ale nie udało się nic strzelić. 

Relacja trenera Florka po środowej gierce wewnętrznej: Meczowa środa w KS EKOBALL Stal Sanok! Na pięknych obiektach naszego klubu odbywa się zarówno mecz rocznika 2007 z Kolbuszowianką jak i trening. Na drugim boisku trawiastym grają wewnętrzną gierkę młodsi koledzy z rocznika 2008. Trawa już się zieleni. Cisza spokój i piłka nożna.

 

Reszta spotkań została przełożona na inne terminy z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne. 

UDOSTĘPNIJ