Podkarpacka Liga Trampkarzy Starszych – GRYF MIELEC 2:0 EKOBALL SANOK [5.06.2018]

5.06.2018 – zaległy mecz trampkarzy starszych – porażka w Mielcu.

Mielczanie zrewanżowali się za porażkę w Sanoku (również 0-2). Obydwie bramki tracimy w samej końcówce meczu. Mimo porażki, trampkarze starsi zajmują nadal drugą lokatę w tabeli, tuż za Siarką Tarnobrzeg.

GRYF MIELEC 2:0 EKOBALL SANOK (0:0)

Skład: Uluszczak J. – Uluszczak A, Wójcik, Malczak, Herman, Słuszkiewicz, Janusz, Florczak, Mermer, Piotrowski, Słapiński, Filipowicz, Trybała

Relacja trenera Dawida Romerowicza:
Z przebiegu meczu nasza drużyna grała lepiej, stwarzała więcej klarownych sytuacji do strzelenia bramki, a także była lepiej zorganizowana i dłużej utrzymywała się przy piłce. Trzeba dodać że Gryf tego dnia też mocno się postawił i grał o komplet punktów. Jednak nic nie wskazywało, że strzeli bramkę, bo to nasza drużyna zagrażała defensywie Gryfu. Po jednym wybiciu piłki na uwolnienie przez zawodników Gryfu piłka tak skozłowała, że minęła naszego obrońcę i zawodnik gospodarzy przelobował Uluszczaka. Druga bramka padła po próbie przegrania piłki spod linii autowej przez piłkarza Gryfu – tak to zrobił, że piłka wpadła po długim rogu w okienko bramki.  Z tego meczu wyciągamy wnioski i zapominamy szybko, bo w sobotę już gramy o pełną pulę punktów z liderem -Siarką Tarnobrzeg.

UDOSTĘPNIJ