RESOVIA RZESZÓW 4:1 EKOBALL SANOK (0:1)
Bramka: Kowalski 41’

Skład: Michura – Gazdowicz, Władyka, Prajsnar, Kowalski, Słysz, Pieszczoch (75’ Śnieżek), Paszkowski, Pielech, Jatczyszyn (46’ Płaziak), Gomułka (46’ Burczyk)

Relacja trenera Grzegorza Pastuszaka:
Mecz w Rzeszowie miał dwa oblicza. Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu naszych chłopaków, Resovia ani razu nie była w stanie nam zagrozić, oprócz siedmiu rzutów rożnych, z których nic nie wynikało. Bramkę strzeliliśmy po rzucie wolnym Pieszczocha i dobitce Kowalskiego. Po przerwie Resovia wymieniła kilku zawodników (na grających w CLJ), którzy zrobili różnicę na boisku, jednak mimo tego nie powinno się przegrać tego spotkania (2 bramki samobójcze Prajsnara i Płaziaka na 1:1 i 2:1 ustawiły mecz). Na dodatek Paszkowski i Pieszczoch mieli stuprocentowe sytuacje, których nie wykorzystali. Szkoda straconych punków, jednak gramy dalej.