Piłkarsko – deszczowa końcówka długiej majówki. 4-5.05.2019

Dziś cztery mecze ligowe. Jutro trzy.

Z powodu ulewnego deszczu wszystkie trzy dzisiejsze spotkania w roli gospodarza rozgrywamy na Euroboisku w Pakoszówce (podziękowania dla Gminy Sanok oraz Pani Edyty).

W spotkaniu na szczycie młodzików młodszych spotkały się zespoły, które po 5 kolejkach miały komplet 15 punktów. W meczu Ekoball Sanok vs. Stał Rzeszów padł remis 2-2, co powoduje, że nadal obydwie ekipy zajmują exaequo pierwsze miejsce. Do grupy wyżej awansuje w czerwcu dwie najlepsze drużyny, liczymy, że jedną z nich będzie oczywiście EKOBALL.

W drugim meczu młodzików, z tym że tych starszych – z rocznika 2006 – również padł remis. Rywalem Ekoballu był zespół Ziomków Rzeszów. Bramek jednak kibice nie oglądali.

Juniorzy młodsi z kolei podejmowali faworyzowaną ekipę Stali Stalowa Wola. Goście nie pozostawili złudzeń, kto w tym dniu jest lepiej dysponowany i pokonali zespół Ekoballu aż 4-0.

Juniorzy starsi po zdecydowanym zwycięstwie 6-0 z Mielcem, liczyli na kolejne punkty w Dębicy podczas meczu z DAP-em. Niestety pechowo przegrali z gospodarzami 1-2, i znów podróż powrotna do Sanoka nie smakowała jak należy…

Jutro trzy kolejne mecze.
Na stadion Ekoballu również przyjadą rzeszowskie zespoły.

W kategorii C1 trampkarz starszy (r.2004) EKOBALL SANOK zmierzy się ze Stalą Rzeszów, a w kat. C2 trampkarz młodszy (r. 2005) EKOBALL podejmie Ziomków Rzeszów.

Seniorzy jak wiemy mają przed sobą długi wyjazd do Wiązownicy. Początek spotkania o godz. 16.00.

Szczegóły wszystkich spotkań w poniedziałek.

UDOSTĘPNIJ